Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Piaseczno ] k/ Warszawy


Mug

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie kolejkowej NFZ http://kolejki.nfz.gov.pl/ , można wyszukać Poradnie Zdrowia Psychicznego. O osobach pracujących w tych Poradniach nic nie pisze by były to osoby o tytule : Specjalista Psycholog Kliniczny. Specjalista Psycholog Kliniczny-Psychoterapeuta z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pracujący w nurcie psychodynamicznym. W innych Poradniach w innym Mieście gdy pacjent zapyta informują że Specjaliści Psychologowie-Psychoterapeuci Z Certyfikatem bądz też szkolące się do Certyfikatu pracują w nurcie, podejściu psychodynamicznym - jest to wiodący, porządany nurt w pracy z Pacjentem. Ten ww nurt jest porządany bardzo. Pytajcie w jakim nurcie pracują psychologowie psychoterapeuci - czy mają certyfikat polskiego towarzystwa psychiatrycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalista Psycholog Kliniczny - gdzie szukać w Piasecznie na NFZ. ?

 

Jedynie w Centrum Zdrowia Psychicznego Dromader. To prywatna placówka, ale w jej ramach działa na NFZ "Zespół Leczenia Środowiskowego" (można uzyskać pomoc psychiatry i psychologa):

 

http://cm-medica.pl/centrum-zdrowia-psychicznego/zespol-leczenia-srodowiskowego/

 

Co do kadry Centrum wogóle, to z tego co widzę tylko dr n. med. Stanisław Oziemski i Anna Skup mają certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego:

 

http://cm-medica.pl/nasza-kadra/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Piasecznie niestety nie znam, ludzie z reala niechętnie przyznają się do swoich psychoz ;) Ale jakbyś się trochę dalej wybierała parę bliższych osób chwaliło Warszawski Instytut Psychoterapii, mój psychiatra też to miejsce polecił jak go o nie zapytałem (sam nie skorzystałem bo zanim zdążyłem tam dotrzeć prochy które dostałem załatwiły 90% problemów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego koleżanka się wstydzi? :smile: przecież terapeuci codziennie mają do czynienia z masą przeróżnych przypadków, do tego trzeba podejść bardziej urzędowo - w końcu kasę biorą za zadowolonego i wyleczonego pacjenta, inaczej wypadliby z obiegu jak by ich ludzie w necie zjechali ;) Śmiało, to nie dentysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zazdroszczę Ci, że w większości załatwiłeś problemy :) Dzięki za polecenie instytutu, może kiedyś odwiedzę, jak nabiorę odwagi ;)

 

Ja polecam "Poradnia terapii uzależnienia i współuzależnienia SPZOZ Warszawa-Ursynów" na ul. Zamiany 13. Z Piaseczna to blisko, chociaz chyba ze dwa razy trzeba sie przesiadać. Polecam tam może nie ze względu na jakichś super-psychiatrów, ale w moim przypadku bardzo szybko otrzymalem pomoc i pojawiłem sie na terapi (nerwica). Dzieki terapii sporo ze mnie "zeszło", ale nie mogłem kontynuowac, z rodzinnych przyczyn. Dostałem tez skierowanie na terapię dzienna nerwicy (10 tygodni), ale sie nie zdecydowałem (praca). Jesli chodzi o leki tam wypisywane powiem tak: psychotropowy McDonald, recepty leca niemalże maszynowo. Ale co sie dziwic, skoro taka masa ludzi zgłasza sie do nich z zaburzeniami. Większość młodzi. Życie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×