Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy tak wygląda nerwica żółądka?


maja1982

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od około poł roku podejrzewam ze mam nerwice czy tak to wygląda przy nerwicy zołądka? cały czas czuje ruchy jelit jakby cały czas pracowały gdy ustaja wydaje mi się że moje serce staje,takie dziwne uczucie wydaje mi sie ze moje serce szybciej bije niz oddycham jest jakos nie miarowo ,ciśnienie mam normalne dobre puls okolo 90,miałm dwa ataki bardzo silne gdzie nie byłam w stanie minuty usiedziec na miejscu wszystko w srodku mi chodziło dwie godziny chodziłam po mieszkaniu z obawy ze jak usiąde to umre, gdy rano wstane czuje sie ok takie lęki przychodza po około 2 godzinach czuje ze omdlewam ,ze dretwieja mi ręce, zasypiając czuje ze się zapadfam dosłownie,trzy razy zrywałam sie w nocy na rowne nogi biegłam do okna , jak mozna sobie pomóc? czy serce naprawde moze mi sie zatrzymac czy mi sie tylko tak wydaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy serce naprawde moze mi sie zatrzymac czy mi sie tylko tak wydaje....

 

Może się zatrzymać na jedno - dwa oderzenia. To są palpitacje. Bardzo mało prawdopodobne by serce ot tak przestało bić w ogóle na skutek samej nerwicy.

Proponuję sprawdzić elektrolity i na początek magnez z B6, ma działanie uspokajające, nie zaszodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja1982, przez Internet nie da się stwierdzić, co Ci dolega ani postawić diagnozy. Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry, który ewentualnie zleci dodatkowe badania, by zweryfikować, czy rzeczywiście to nerwica żołądka czy serca. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×