Skocz do zawartości
Nerwica.com

myśli o rezygnacji...


biankaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio mam ochotę zrezygnować z terapii ponieważ mam wrażenie ,że robię z siebie idiotkę.Mam problem z motywacją do nauki czeka mnie poprawka z jednego przedmiotu a ja nie umiem się zmusić do nauki i tak jest od zawsze lenistwo bierze górę.Doszłam do wniosku że taka leniwa idiotka jak ja nie powinna marnować czasu terapeuty na jakieś głupoty. I rozmowę o niczym, nie wiem o czym mam rozmawiać, i mam wrażenie ,że nudzę psychologa i czuję się przed nią jak głupek.Myślę żeby za tydzień na spotkaniu o tym powiedzieć że chyba będzie lepiej jak to przerwę a z drugiej strony boję się że mogę tej decyzji żałować.Miał ktoś podobny problem ? ;( Od dzieciaka jestem okropnie leniwa i szczerze nienawidzę tego w sobie ale nie umiem tego zmienić nie wiem co robić czuję się bezradna i po prostu głupia... :oops::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzieciaka jestem okropnie leniwa i szczerze nienawidzę tego w sobie ale nie umiem tego zmienić

 

dobra, ale lenistwo w stylu "przewróciło się niech leży" i lenistwo w stylu "nie chce mi się zmywać naczyń" i "nie chce mi się biegać i na siłownie, lubię sporty kanapowe" , czy tam inne przejawy lenistwa - nie wiem jakie tam masz- to co innego niż przekładanie czegoś "przytłaczającego" co nie zdało się a studiach i ma się poprawkę. Wiesz jakie są konsekwencje jeśli tej poprawki nie zdasz i wiem że wolisz o tym "nie myśleć". No i też rozumiem że się boisz siadać do tych książek - bo to oznacza zderzenie się z materiałem i panikę "dalej nic z tego nie rozumiem", "nie zdam tego". :zonk: "o nieeeee ile tego jest" :zonk: Ale musisz się za to wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×