Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie tanie suplementy na poprawę nastroju i motywacji?


Gość Bagatelka

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podanie suplementów, które są w miarę tanie - gówna za kilkadziesiąt złotych za 30 tabl. mnie nie interesują. Poszukuję suplementów, które są w stanie zmniejszyć zmęczenie, dodać motywacji, poprawić napęd.

 

Bardzo interesuje mnie witamina D. Ile jej w ogóle trzeba brać, by odczuć jej pozytywne efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do witaminy D, to 8-10 kj.

 

Do tego mamy tauryne, kofeine, nikotyne, cynk. Nieco wyzej stoi sarkozyna, sulbutiamina, modafinil (i wszystkie analogi), alcar, l-dopa (+ EGCG, ale odradzam). Dalej mamy RC, ale nikt raczej bawic sie w to nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagatelka,

Odpowiednia żywność to podstawa!

Jedz dużo warzyw, owoców, ziaren oraz dobrej jakości mięsiwa. Nie zapominaj o jak najmniej przetworzonym nabiale. Zróżnicowanie przyprawiaj posiłki. Pij zioła.

Suplementy to sztuczne badziewie i nie osiągniesz nimi zadowalającego Cię efektu, natomiast zdrową kuchnią jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już stosować tą cudowną, zdrową dietę i gówno to pomagało. Teraz zacząłem pić coca colę, jeść słodycze i okazuje się, że lepiej się czuję...

 

A miłorzębu niewolno łączyć z paroksetyną, gdyż grozi to krwotokami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe jedzenie i omega 3 to jest absolutna podstawa,branie suplementów przy śmieciowym i cukrowym jedzeniu nie ma żadnego sensu.

Z tanich rzeczy to b-comlex(najlepiej dla sportowców),cysteina,D3 i nie można zapomnieć o kiszonkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×