Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moj chłopak nie potrafi sie mna podniecic


Aleksandra020916

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, ze kiedy juz dochodzi miedzy nami do gry wstepnej, obydwoje mamy na to ochotę i naprawdę to widac, to moj chłopak nadal ma " miekkiego" penisa.

Dochodzi do tego, ze sie o to obwiniam twierdzac, ze nie jestem wystarczajaco atrakcyjna, ze go nie podniecam.

Twierdzi, ze cholernie mu sie podobam i ciągle ma na mnie ochotę ale jednak ta jego " miękkość" mowi sama za siebie.

Sadzicie, ze to cos z nim jest nie tak czy po prostu mu sie nie podobam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra020916, tak to jest jak sie nie uczy na temat seksu. Tak to bywa z chłopcami jak sa prawiczkami...podobasz mu sie ale chlopak boi sie jak wypadnie i stad miekkosc...typowe u prawiczkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra020916, powodem problemów z erekcją u chłopka może być wiele czynników, np. stres, lęk przed niechcianą ciążą, nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, zaburzenia hormonalne (zbyt mało testosteronu, zbyt dużo prolaktyny), używki itp. Niekoniecznie powodem Waszych kłopotów w łóżku musi być Twoja "nieatrakcyjność", jaką sobie przypisałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, gdzie tu Aleksandra020916 piszę, że partner jest prawiczkiem? Powodów zaburzonej erekcji jest wiele - chociażby stres.
tak bo jej sie przyzna :D akurat miałam tez seksuologie na studiach i mam tez kumpli oraz doswiadczenie :D zdrowy 19 lat i zaburzenia erekcji bez powodu-jw sygnalizują :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pejczem go , to mu fujarka stwardnieje , albo dusić szpilką ,aż mu łeb wyjdzie ,,, wtedy stwardnieje (żeby tylko nie pękł ).

A tak na poważnie niech poprosi lekarza o Viagrę ( generyk to teraz taniocha ) i weżmie godzinę przed harcami, nie więcej na początek niż 50 mg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra020916, domniemam, że jesteście młodzi i to początki związku. Chłopak moze się po prostu bać, jak Psychoanalepsja napisał. Jesli zdarzyło się to raz, to prxy kolejnym podejsciu, chlopak jeszcze bardziej się stresuje, że znów zawiedzie. Najlepiej sie nie spieszcie, nie dążcie na siłę do stosunku. Spedzajcie dużo czasu nago, dotykajac sie, pieszcząc i rozmawiając. Bez żadnego parcia na stosunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×