Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy wasze życie to marzenie?


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że jak patrze na MJ i widzę jak podaje do zwodnika a ten rzuca za trzy a komentator krzyczy hornasek hornasek for three, a potem widzę steel mjaklea na malonie i jak wygrywa jeden na jeden z russelem, to wydaje mi się że widze historie pytanie jakie sobie zadaje czy ja nie jestem abrdziej szczęśliwy od niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się śmieję, bo mi nudno i nie mam co robić.

W teorii - nic. W praktyce chcę być zrozumiany, bo moja historia w papierach to 1/3 bzdur (np. powiedziałem że raz zdawało mi się że komputer słyszałem jak się włącza a go nie było, to mam zapisane że słyszę głosy xD).

No ale, już mnie głowa nie boli (trochę jakby mi się czoło pociło albo czuję jakiś lekki ciężar w okolicy czołowej, ale pewnie hipochondryzm), nie mam objawów całkowitego odrealnienia jak przez ostatni rok.

Chyba chcę usłyszeć od psychiatry że jednak jestem zdrowy i nie mam schizofrenii prostej, bo po prostu samemu boję się odstawić leki i o to chodzi.

Jest tutaj jedna osoba z objawami negatywnymi i pisze post raz na miesiąc - to mnie uświadomiło, że co najwyżej hebefreniczną mogę mieć bo moje reakcje są nieadekwatne.

 

---

 

Przypadek ciężki - leczy się 4 lata Solianem. Nadal nie wyszedł do ludzi. Ma kłopoty z nauką, chociaż ma Archa (taki Linux który jest najcięższy) i ogarnia komputery lepiej niż ludzie po studiach (same ich składanie, programowanie też ale ludzie po UW, PW, nawet PWr mnie po prostu zjadą). Napisał słabo maturę, chociaż procentowo jest lepszy od 76% ludzi z matury z podstawy matematyki (jak pisałeś maturę to wiesz, że jest napisane ile od kogo jesteś lepszy).

>Absurdalni psychiatrzy

 

---

 

Prawda jest taka, że wkopałem się w gówno, i z gówna muszę wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×