Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zostałam znowu zrobiona w ch.ja!; (


Bulas

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy myślisz że już wszystko w końcu sie układa, że twoje życie nabiera sensu wszystko szlak trafia! Mój chłopak mowiacy o zareczynach itp..nagle na jego e mailu znalazłam nagrania i wiadomosci z innymi dziewczynami. Znowu śpię spiier.olilo! ; ( czy ja kiedy kolwiek poradzę sobie z tym wszystkim i przyjdzie to pieprzone szczęście !? Musiałam to wykrzyczeć może trochę opadną mi emocje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy myślisz że już wszystko w końcu sie układa, że twoje życie nabiera sensu wszystko szlak trafia! Mój chłopak mowiacy o zareczynach itp..nagle na jego e mailu znalazłam nagrania i wiadomosci z innymi dziewczynami. Znowu sie spiier.olilo! ; ( czy ja kiedy kolwiek poradzę sobie z tym wszystkim i przyjdzie to pieprzone szczęście !? Musiałam to wykrzyczeć może trochę opadną mi emocje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zaklniesz rzeczywistości, żeby wszystko się nagle zrobiło po twojej myśli.

 

Wiem, niedoszłe zaręczyny potrafią pogłębić depresję, ale żyjemy dla siebie, nie dla kogoś, nie dla jakiejś wersji przyszłości, która może nie nadejść. Trzeba zasięgnąć profesjonalnej pomocy i zacząć sobie układać życie pod siebie, nie pod kogoś, zwłaszcza kogoś, kto nas tylko ciągnie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy myślisz że już wszystko w końcu sie układa, że twoje życie nabiera sensu wszystko szlak trafia! Mój chłopak mowiacy o zareczynach itp..nagle na jego e mailu znalazłam nagrania i wiadomosci z innymi dziewczynami. ...

Związek oparty na wzajemnej kontroli?

Podziękowałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×