Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


LifeLifeLife

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wam

Mam 26 lat

Dzisiaj czuje sie skończona,tak właśnie dzisiaj sie czuje.

Ciągle słysze jak karetki jeżdżą i boje sie.

Boje sie ,że umre zanim jeszcze zaczęłąm tak naprawde żyć.

Boje sie o zdrowie mojej rodziny mimo wszystko jaka ona jest.

Boje sie bardzo.

Od zawsze żyłam w smutku który zafundowali mi rodzice i może geny? a potem czynniki zewnetrzne tylko pogłębiły tą sytuacje.

Chce mi sie płakać a jednocześnie jest mi wszystko obojętne.

Mogłam tyle mieć,super prace,fajnych przyjaciół,zycie jak w Madrycie bo przez jakiś czas nieco odbiłam sie od dna a potem znowu wesżłam w piekło.

Teraz nie mam nic.Jestem na dnie.Mam silne myśli samobójcze,czasami jednak nie mam ich wogóle-zależy to od różnych czynnikow zauwazylam.

Widze jak wiele ludzi umiera,ostatnio umarła moja babcia,która co prawda była jaka była ale to była babcia i ludzie staja sie jacys tacy bardziej zamknieci.Ja mimo mojego smutku zawsze na siłe co prawda zazwyczaj ale zawsze byłam otwarta na rozmowe z osobami ktore znam,a teraz widze jak wszystko sie zmienia,swiat sie zmienia,ludzie sie zmieniaja i niby zmiany sa okej ale nie podoba mi sie to wszystko.Przez wiele lat nie miałam kontaktu ze swoimi uczuciami i soba bo wszystko tłumiłam i siebie sama okłamywałam,ponadto mialam bardzo powazne zaburzenia odzywiania i tracilam jakby kontakt z rzeczywistoscias.

teraz mam 26 lat i mam wrazenie ze utknelam jakos na rozne sposoby na poziomie 4 latki.ze niby lata polecialy ale ja odrzucalam ta rzeczywistosc i stworzylam sobie swoja i uciekalam w zaburzenia odzywiania i teraz wszystko tak boliiiiiiii.Mam wrazenie ze wybuchne z tego smutku.

Mam go w sobie tyle,ze nie jestermn wstanie go dalej niesc.A nioe chce znowu uciekac w swiat iluzji i swojegho zamknietego pokoju.ALe z drugiej strony nie potrafie go zniesc.za duzo lat mam wrazenie go nosilam.Po prostu to jest takie nowe dla mnie czuc,naprawde czuc i miec kontakt z rzeczywistoscia.mam wrazenie ze ten bol mnie zabije,..mam wrazenie ze umieram.nie chc e brac lekow,potrafie funkcjonowac jak musze,ale jestem w totalnej dziurze,ktora kopalam sama tez niestety latami.Nie potrafie na dzien dzisiejszy z niej wyjsc,nie wiem czy od razu czy juz wogole nie bede potrafic.W tej chwili czuje ogromny bol i smutek......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×