Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa podważające moje zdanie


jestem-bogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę spokojnie nad niczym pomyśleć ani brać pod uwagę czyjegoś zdania bo pojawiają się te myśli: a co jeśli się mylisz(ja)? Jestem za głupi żeby mieć rację, ktoś inny jest za głupi, nie powinienem o tym myśleć bo nie mam 15 lat.Nie mam pewności co do swojego myślenia, wydaje mi się że robię to w zły sposób niż inni

Kiedy oglądam film lub słucham muzyki albo inna czynność znów dręczą mnie te myśli: powinienem słuchać słów czy muzyki mając dany nastrój? Słowa nie wpływają na mnie w negatywny sposób? Wybrać coś wesołego czy smutnego?

Jutro muszę iść do pracy i tutaj pojawia się myślenie magiczne: Skoro dzisiaj miałem dobry dzień to jutro będzie tragiczny, jak będę myślał zbyt optymistycznie to jutro się rozczaruję

Powinienem tak stać? Tak trzymać ręce? Mam się prostować czy się garbić i udawać zmęczonego, mój wyraz twarzy nie jest głupkowaty? Czy nie jestem debilem śmiejąc się do monitora? Mam robić to czy tamto, tak myśleć czy inaczej

 

Ja zwariuję niedługo doszczętnie o ile już tak się nie stało, moja głowa nie pozwala mi się wyluzować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×