Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pa.


Naemo

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nikt mnie tu nie chce, nie lubi i każdemu przeszkadzam, żegnam się z wami.

Konta nie usuwam, może kiedyś wrócę.

 

Nie usuwam też ze względu na jedną osobę tutaj, która sie nie udziela, ale od paru miesięcy mnie wspiera przez pw i nawet pewnie tego nie przeczyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki pierdolnik który wystrzela nastrój poobija się o bandy, doleci i wpadnie w uze. Ty jak sie od pierwszej bandy odbije już wiesz jaki masz stan a on się klaruje dopiero wtedy jak wpadnie w uze. Proponuje do tego stanu czekać.

Druga strona to to, ze bez ogłaszania stanów nie stanów nie ma cie niejako, wiec będzie ci trudno być, nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczniesz wkładać energie na kontrole nastrojów zamiast w ich manifestowanie, to tak. Dużo więcej osób będzie cie lubić a przede wszystkim rozumieć. Bo jak piszesz, ze cię rozjebało czy co tam, to nikt nie wie jak się do tego odnieść, bo masz takie trzy zmiany na dobę. To tak jak do mnie, choć ja jawnie się wypowiadam dziwnie i to zaznaczam. Osoby które powierzchniowo oceniają mają z tym problem. Tak jak z tobą. Rozumiesz czy czytasz bez zrozumienia typie?:)

Nie zawsze trzeba wkładać w coś wysiłek, czasami po prostu wystarczy przestać wkładać w to co jest bez sensu.

One Men teraz to dojebałem co?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×