Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poddaje sie


Bulas

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna nie przespana noc. Ciągły ból i ścisk w środku, nie wiem czy bardziej się odzywa depresja czy nerwica. Mam już dość, nie daje rady.. Błagam o pomoc niech to przestanie boleć ! :( brakuje mi już sil do walki. Nie widzę żadnych pozytywów żeby żyć,jestem całkiem sama. Wszystko jest takie trudne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz :( Taka pustka w środku,wykończenie,samotność,uczucie,że jest się nic wartym prawda?Bardzo chciałabym Ci pomóc ale nie potrafię pomóc samej sobie więc innym zapewne też nie.Ale wiedz,że nie jesteś w tym sama.Jedyne co mi pomaga to realizowanie swojej pasji.Wiem,że nic się nie chce,nawet robić tego co się dawniej uwielbiało ale warto się przemóc.W moim przypadku są to konie.Nie byłam w stajni od miesięcy a mam do niej jakieś 100 metrów.Przemogłam się i zamiast położyć się do łóżka poszłam do koni.Działa jak znieczulenie :smile: .Dlatego myślę,że mogłabyś znalezć sobie zajęcie,które jest absorbujące fizycznie(kiedy jest się na prawdę zmęczonym łatwiej zasnąć) i psychicznie(kiedy ma się zajęcie nie myśli się tak dużo).Oczywiście to tylko moje doświadczenie ale na prawdę pomaga ;) Wiem,że jest ciężko ale nie możemy się dać.Trzymaj się!

Pozdrawiam ofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×