Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdyby nie Polak/Polka


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

wiejskifilozof, dlaczego akurat Norwegiem?

 

Bogaci,ładne dziewczyny.Dla mnie Norweżki są ładniejsze niż Włoszki,oraz uwielbiam norweskie kryminały.

A znasz jakieś Norweżki :mrgreen: i, nie chodzi mi o aktorki czy inne celebrytki bo tak to ciężko powiedzieć czy one są ładne, choć mi też podoba się skandynawski typ urody tylko nie wiem na ile on jest reprezentatywny dla całej populacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszczenie wodzy fantazji zawsze jest przyjemne. Szkoda, że jak się coś nawet zrealizuje to już nie jest takie piękne. W myśl zasady: "święta, święta i.. po świętach".

 

Generalnie wolę wyższe klasy społeczne:

-XIX-wieczny brytyjski przemysłowiec,dżentelmen. Interesujący się najnowszymi osiągnięciami nauki łącząc praktykę i teorię.

-Na historii dalekiego wschodu aż tak się nie znam, ale mógłbym też być jakimś mnichem buddyjskim. Dbałbym o klasztor i przekazanie dharmy przyszłym pokoleniom.

-USA, lata 80. Coś jak Dynastia, Dallas, Miami Vice. Najnowszy magnetowid w pokoju, Marlboro w kieszeni, jakaś seksowna żona. Tylko nie wiem co by miała robić zawodowo.

 

Ściągnąłem ostatnio wszystkie numery amerykańskiego Playboya i numery z lat 80 są dla mnie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, dlaczego akurat Norwegiem?

 

Bogaci,ładne dziewczyny.Dla mnie Norweżki są ładniejsze niż Włoszki,oraz uwielbiam norweskie kryminały.

A znasz jakieś Norweżki :mrgreen: i, nie chodzi mi o aktorki czy inne celebrytki bo tak to ciężko powiedzieć czy one są ładne, choć mi też podoba się skandynawski typ urody tylko nie wiem na ile on jest reprezentatywny dla całej populacji.

 

Widziałem kilka :smile: moje gusta mówią tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Hmmm... nie wiem, ale może:

- Amerykanka z lat 40-tych, 50-tych lub 60-tych

- współczesna Amerykanka, najlepiej mieszkanka Nowego Jorku lub okolic

- współczesna Norweżka / Szwedka / Dunka itp.

 

Trochę oklepane, ale to by mi pasowało. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Sporo osób chciałoby być kimś z Skandynawii, ciekawe. Ale z drugiej strony Skandynawskie kraje mają ciekawą kulturę, historię, muzykę i nie tylko, więc co się dziwić.

 

Hm... Japończyk, ale nie żyjący w tych czasach, ale jako samuraj czy coś w ten gust,

Islandczyk, bo Islandia mnie cholernie interesuje i chciałbym kiedyś tam pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×