Skocz do zawartości
Nerwica.com

Azja (kultura/języki/anime/manga/muzyka)


miniSD

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem szczerze że jeśli o Berserka chodzi to owszem , ciężkie klimaty. Tyle przemocy , krwi, czarnego charakteru i porytego seksu to i GOT moze pozazdrościć ^^

 

 

Tytanów widziałam tylko pierwszą serie . Z tego co pamiętam jak się pojawiła kobieta Tytan , ta blondyna.

A później zapowiadali wznowienie na 2015 ...no ale coś im chyba nie poszło.

Mangi nie czytałam nigdy jak dotąd, bo nie przepeadam za tymi komiksami - wolę książke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://myanimelist.net/anime/25777/Shingeki_no_Kyojin_Season_2 wiosna 2017..rzekomo : D.

Książki...problem z light novels jest taki że zwykle jest bieda z dostępnością,zazwyczaj najlepsze co można znaleźć to angielskie skanlacje,tudzież czasem coś więcej jest tłumaczone.. ale to rzadko kiedy : D. Nie mówiąc o innych językach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju....ile można czekać ! We wiosnę powiedzą że jednak będzie premiera w przyszłym roku . Zobaczysz.

 

Ajjj ja nie mówię o Japońskich książkach . Chodziło mi ogólnie , że od komiksów wolę czytać książkę.

Tym bardziej że jak patrzyłam jak ta Manga jest napisana, to uznałam że jakoś dziwnie się czyta- kolejność dymek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli moim Waifu jest Tomoko bo gra całe dnie w gry romantyczne i nie tylko - imo ja tam ich nie lubię, wolę być najlepszy w mmorpg tak żeby wzbudzać podziw niczym król dżungli #pozdrodlakumatych

Czy kiedyś ta miłość może się spełnić?

Plz answer me.

Only 2D girls.

Pic rel:

PAN2skX.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu wstawiłeś mojego kota i przemalowałeś jej łapki na biało? Jak zacznie to zlizywać to zatruje się chemią i będę musiał iść z nią do weterynarza...

Plus dostała ADHD, boję się że wzięła mój Solian. Masz namiary do kociego psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuteg.

JAK ONI MOGLI SIĘ GO TAK POZBYĆ? Czyż nie był dla nich przyjacielem? JUŻ WIEM! To znaczy że wszystkie istoty takie są. A może to się tyczy też mojej Waifu? Nie zniosę tego na trzeźwo...

Więc obalę butelkę coli i idę na rajd w mmorpg po to żeby podbudować się po tym jaką prawdę poznałem. Bo inaczej się znów nie pozbieram. Oczekuj mnie za 30 minut :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×