Skocz do zawartości
Nerwica.com

drżenia głowy


dubidu

Rekomendowane odpowiedzi

Od niemal miesiąca mam drżenia głowy. Wcześniej pojawiały się raz na jakiś czas, ale od tygodnia mam je bez przerwy. Jest to nie do wytrzymania. Mam spięte mięśnie szyi tak bardzo, że nie da się ich poluzować. Ciepłe kąpiele i masaże pomagają tylko na czas ich trwania. Położenie głowy pomaga na chwilę. We śnie też wszystko jest napięte. Drży mi od tego głowa, żuchwa i ręce, a czasem zaczyna drżeć całe ciało jak przy gorączce. To, co się od tego dzieje w głowie jest straszne. Szumy, zawroty... nie raz takie coś już przechodziłam, ale po pierwsze nie w takim stopniu, a po drugie nie przez tyle czasu! Nie wiem już co robić... Czy ktoś potrafi coś podpowiedzieć jak sobie pomóc? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od prawie roku nie biorę żadnych leków. Przy bardzo silnych objawach, w których już nie można było wytrzymać wzięłam 0,25mg afobamu. Pomógł o tyle, że nie odczuwałam aż tak bardzo tych szumów w głowie, natomiast nie zadziałał jakoś super. Nadal czuć było dyskomfort, ale nie aż w takim stopniu. Pop prostu był on jakby znieczulony. Mam pracę przy komputerze, chodzę też na siłownię. Jednak nawet jeśli kręgi szyjne, mięśnie szyi są nieco przeciążone, to czy objawy przy tym są aż tak nieludzkie? Podkreślam, że to nie boli. Wszędzie gdzie czytam o objawach przeciążenia, nawet spowodowanych zwykłą nerwicą, jest informacja o występowaniu bólu. Mnie nie boli to wcale. Zastanawiam się nad wizytą u fizjoterapeuty z tym problemem. Nigdy u żadnego nie byłam, ale na pewno nie zaszkodzi. Wizytę u neurologa mam umówioną.... za 4msce :/ Po otrzymaniu od niego skierowania na jakiekolwiek badanie pewnie kolejne 4-5msc trzeba będzie na nie czekać :( Tyle czasu nie wytrzymam i dlatego pomyślałam o fizjoterapeucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×