Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę rano wstać


any1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problemy z porannym wstawaniem i to duże. Przed rozpoczęciem leczenia nerwicy pamiętam że było ok.

 

Teraz umiarkowana depresja.

 

Wszystkie wyniki w normie, tarczyca etc.

 

Czym to może być spowodowane? Niechęć do pracy, działanie leków, coś innego?

 

Dodam że mógłbym spać do 12, dawno temu byłem rannym ptaszkiem który w wakacje budził się o 7 i nie mógł spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarowni depresja jak i leki na nia moga tak dzialac. Ja odsypialam popoludniami.

Jak organizm sie przyzwyczai calkiem do lekow, to powinno przejsc. Moze wez sobie L4 na jakas grype czy cos i wypocznij.

P.S pokazuje mi wiadomosc, ze dostalam cos na priv od Ciebie ale za cholere nie umiem wejsc w ta wiadomosc, jakby byla pusta. Albo ja cos zle robie, albo kolejna rzecz, ktore nie dziala na safari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie :)

Udalo mi sie odczytac Twoja wiadomosc i odpisalam, ale nie wiem czemu jest w folderze "do wyslania" i jest kolo niej napisane, ze zostala wyslana, ale nie ma jej w folderze wyslanych. Nie mam pojecia, co jest w tym nie tak. Popatrze jeszcze pozniej z komutera, bo ma tablecie czasem cos swiruje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak organizm sie przyzwyczai calkiem do lekow, to powinno przejsc.

 

Niekoniecznie, u mnie senność nasilała się w miarę upływu czasu przyjmowania leku. Doszło do tego, że trzy budziki nie były w stanie mnie obudzić, niemal codziennie spóźniałam się do pracy, a w ciągu dnia potrafiłam odpłynąć na stojąco :shock:. Do normy wszystko wróciło dopiero po odstawieniu leku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×