Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fajni ludzie.


Naemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero dzisiaj się dowiedziałem o konieczności rejestrowania karty sim bo weszła jakaś ustawa antyterrorystyczna.Jak sie nie zarejestruję do 1 lutego 2017 to numer będzie nieaktywny.Trzeba się wybrać do operatora.Czy wy już zarejestrowaliście swoje numbery? :D

Nie przychodziła Ci wiadomość na telefon,że musisz numer zarejestrować?Mam zarejestrowany więc nie muszę Lucid Dream, Ci w styczniu przypomne jak dożyje,.... w tym wątku ;)ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Ważne żeby starać robić przyjemne dla Nas rzeczy które lubimy i pobudzić endorfiny tak przynajmniej mniej więcej mówiła moja lekarka.Czy tak jest?Czy mówiła prawdę tego nie wiem ;)

Każdy ma własne spostrzezenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odczuwaniem szczęścia i przyjemności. Nic mnie nie cieszy, wszystko jest mi obojętne. Prawdopodobnie jest to efekt uboczny leków, no ale dzisiaj, wreszcie poczułam radość. Uszczęśliwiły mnie ciepłe bułki z piekarni. Morda mi się cieszyła, jak szłam ze swoją zdobyczą do domu, aby przygotować sobie śniadanie. Wiem, głupie. Ale może jest to jakiś przełom w moim odczuwaniu świata? :D

Oby te bułki (i nie tylko!) cieszyły Cię jak najdłużej :D

 

Gdzieś wyczytałem, że większość obaw się nie sprawdza i sporo w tym prawdy :)

Też tak myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratunku, wylaczylam jakos niechcacy alt, jak go wlaczyc z powrotem? :(

 

Może po prostu ustawienia klawiatury zmieniłaś? Spróbuj wcisnąć LEWY ALT i SHIFT jednocześnie.

 

SrebrnaSowa, od kiedy wróciłem zza granicy praktycznie kilka razy w tygodniu u zębologa jestem :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×