Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patologie na portalach - nowy sposób na reklame?


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Wstrząsnęło mną gdy dziś natrafiłam na filmik na Instagramie, gdzie jakaś niedorozwinięta kobieta męczy mysz. Nie wiem czy to ja jestem słaba ( nie potrafiłam dopatrzeć filmiku do kónca ) czy coraz większy odsetek ludzi przeżywa szkodliwe spięcia między zwojami mózgowymi, skutkiem czego pojawia się coraz wiecej rzygowin które promują się różnymi odmianami nowoczesnej głupoty...

 

Szczerze powiedziawszy to chciałabym by dorwali takich ludzi , jacyś animalsi i na swój trafny sposób uprzykrzyli im życie .

 

A później by zajęły się tym stosowne organy i pozamykali gdzieś takie ewenementy na resocjalizacjach.

 

 

 

Powiedzcie skąd się to w ludziach bierze ?

Czy to masowa znieczulica?

Płacze gdy sie jej tips złamie , albo zamoknie torebka z krokodyla a nie rusza jej krzywda zwierząt ?

 

 

 

Owy filmik :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była też kiedyś afera na Facebooku , bo ukazał sie filmik na którym Niania ( murzynka) maltretuje dziecko które miała pod opieką. Mała dziewczynka ( max 2 latka) doznała takiej dawki przemocy ... serce się kroiło.

Na szczęscie murzunka z tego co pamiętam dostała wyrok.

Tyle że tam była jakaś reakcja...

 

A tu? Może być tak że bez reakcji , ta laska kiedyś zrobi komuś krzywde , np dziecku.

Bo widać kręci ją znencanie się nad bezbronnymi.

I dopiero wtedy bedzie wielka afera , szok i zażenowanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Większość morderców pastwiła się nad zwierzętami w dzieciństwie.

 

Kojarzycie może taki film był? Że parę dziewczyn pobiło dziewczynę jedną, doznała trwałych urazów i wgl... I na tym filmie jest to wszystko pokazane, oparte na faktach, ciężko się oglądało.. Może znacie tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Większość morderców pastwiła się nad zwierzętami w dzieciństwie.

 

Kojarzycie może taki film był? Że parę dziewczyn pobiło dziewczynę jedną, doznała trwałych urazów i wgl... I na tym filmie jest to wszystko pokazane, oparte na faktach, ciężko się oglądało.. Może znacie tytuł?

 

 

 

Nie nie znam tego filmu.

Ale kiedyś trafiłam na " dziewczyna z sąsiedztwa " i mi wystarczy.

 

 

Tylko jak takie cudne obrazki wyrzucić z głowy?

Mam problem z ogarnięciem mojego " magazynu" .

 

 

Elo mówisz że kiedyś to widziałaś, czy udało Ci się tego pozbyć z pamieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, ten film to ,,Amerykańska zbrodnia(2007)'' lub ,,Dziewczyna z sąsiedztwa(2007)''

 

 

Nie do udowodnienia to jest. Takie osoby maja swoje obejścia. Jak coś wychodzi to udają, ze są iluzjonistami, ze chcieli zwrócić uwagę na problem maltretowania zwierząt i tak naprawdę nikt nie ucierpiał a każdy chętnie oglądnął ale nikt nie jest chętny kliknąć na funkcje ,,zgłaszam'' i to przynosi lepszy skutek w walczę z znieczulica i blablabl..To nie dziecko, myszy od myszy nie odróżnisz choć pewnie proanimal tez maja jakieś sposoby aby to demaskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pani zjadającej mysz na filmiku zaproponowałbym ,,zabawę,, ze szczurem-skoro tak lubi gryzonie

 

Szczurza tortura

Szczury w średniowieczu były dosłownie wszędzie… Dlatego też "szczurza tortura" była jedną z najpopularniejszych. Na brzuchu delikwenta stawiano do góry dnem metalowe wiadro. W środku znajdowały się szczury.

 

Inkwizytorzy zaczynali podgrzewać wiadro, aby zdenerwować szczury, które szukały wyjścia. Jedyna droga ucieczki prowadziła w dół…Szczur żeby się wydostać przegryzał tunel w ludzkim ciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sowko z pamieci to srednio sie tego wyzbalam bo wlasnie pomimo tego ze widzialam tylko fragment filmu to bez problemu w pierwszej sekundzie rozpoznalam te typiarke

 

 

Eh to widać nie jest to wcale takie proste.

Na Instagramie opublikował to jakiś idiota , a mówisz że na Facebooku , sama się pochwalila tym "mistrzostwem"?

 

 

 

Wolfman - chyba była taka scena w Grze o Tron .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Instagramie opublikował to jakiś idiota , a mówisz że na Facebooku , sama się pochwalila tym "mistrzostwem"?

niee - na fb tez wrzucil to ktos inny

 

 

Aaaaa. To może jednak faktycznie jest tak jak mowi Kontrast , ciezko takich ludzi uchwycić. Tym bardziej że facjatą w calej okazałaści to juź nie poświeciła .

Noooom rozumiem. To może nawet lepiej, nie rozstrząsajmy aż tak...bo jakby się okazało że to taka moda na zjadanie myszy ...to już w ogóle by było...

 

 

SrebrnaSowa, Taka scena była w paru filmach.

 

Tak btw dawno Cię nie było Sówko ;)

Pozdrawiam

 

 

A pewnie tak. Nie wiem ja tam panikara jestem -odwracam wzrok. ( GOT tez tak ogladałam )

 

 

:roll: a no... ale wróciłam do dziupli, przezimować ^^

Dzięki. Tobie też- pozdrowienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś na jakimś chińskim portalu steamingowym widziałem transmisje na żywo, jak do terrarium z 2 skorpionami został wrzucony szur. Kilka tys ludzi to oglądało i komentowało.

 

 

Szczur miał szanse ?

 

Wiele jest takich transmisji.

I wydaje mi się że nie mają jakichś zbytnio szczytnych celów....

Tylko najbardziej zatrważające jest to , że znajdzie się motłoch który na to patrzy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patologie występują dlatego, że ludzie są nimi zainteresowani, zależność popyt, podaż.

Melduję z wykopu - w Australii pająki jedzą myszy http://www.wykop.pl/link/3446907/australia-kraj-w-ktorym-pajaki-jedza-myszy/ nie widze tu patologii, ale temat poniekąd związany z dyskusją, w pewnych kręgach, mówi się nawet o zastąpieniu kotów przez pająki :D

 

Co do panny z filmiku, jakby z głodu jadła te myszy, w gułagu Koreańskim, jakimś cudem to nagrała i przeżyła, to zostałaby bohaterką internetową.

No ale jak dla fejmu myszy zjadasz, to dla większości jesteś nikim i najlepiej jak byś zdechł w męczarniach :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×