Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam, zapraszam


sororiare

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, witam wszystkich zebranych

 

Przedsięwzięłam założenie konta tutaj, ponieważ brakuje mi ludzi do rozmów, sposobów na spędzenie czasu oraz poczucia bycia w jakiejś społeczności, a wiem, że jest to forum z imponującą liczbą użytkowników i ludzi się wypowiadających (w porównaniu do innych forumów). Mam nadzieję że uda zagrzać tutaj miejsce (jakotako, jakotakie).

 

PS oczywiście nie jestem tu bez powodu; mam jakieś efki, no i też podejrzenie o bpd, które to ostatnio lekarz mi przedstawił - :blabla:

 

Nie dowierzam diagnozom, nie lubię klasyfikacji, psychiatrycznego nazewnictwa i definicji, natomiast nie ulega wątpliwości że czasem mam chujó^^kę w życiu, myśleniu, myśleniu o życiu itp

 

Info wstępne i podstawowe: dziewczyna, lat 21, w ostatnich dniach w moim życiu przeważa siedzenie w pokoju przed ledwo działającym pecetem, psucie sobie relacji z chłopakiem, kompulsy (przejadanie), planowanie głodówki oczyszczającej, wydawanie swojej wypłaty którą otrzymałam od firmy w której już nie pracuję (rzuciłam tą pracę)

 

Pozdrawiam, witam itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komplement. Dobrze że użyłaś " wydajesz się " :twisted: bo to różnie bywa ze mną .

 

Tym bardziej że tylko dwóch ostatnich lekarzy ( do których poszłam z niechęcią ) jednogłośnie obstawało przy Borderze.

Wcześniejsze opinie wskazywały na CHad.

 

Nie no chyba trochę za ostro powiedziane :P

Teraz z tego co widzę , jest sporo nowych osób, a użytkowników z większym stażem mniej widać , także może się wydawać trochę pustawo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sororiare, i masz jeszcze schizofrenię, tak? Kurczę, sporo tego masz.

Um, nie, raczej nie mam wszystkich tych choróbsków jednocześnie, w podpisie podałam diagnozy jakie kiedykolwiek mi wlepiono (od momentu mojej pierwszej hospitalizacji w wieku 17 lat)

Bpd zawsze się przewijało, kiedy lekarze próbowali dociec co też może mi być, ale w młodszym wieku dostawałam inne diagnozy

Z diagnozą schizy wiąże się też osobliwa historia, w sumie to do tej pory nie mam pojęcia skąd Pani doktor wytrzasnęła pomysł o f20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×