Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory w USA Clinton vs Trump


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=OqbDBRWb63s][/videoyoutube]

 

Hillary byłaby świetnym prezydentem :D Ma profil na filmwebie, http://www.filmweb.pl/person/Hillary+Clinton-99242

Całkiem bogata kartoteka filmów i seriali, kojarzę tylko Ulicę Sezamkową.

Co do wrażeń i kibicowania, to nie obchodzi mnie sytuacja w USA, nie obchodziła za czasów Clintona, Busha i Obamy (wcześniejszych prezydentów nie pamiętam)

Cieszę się z tego, że Polska ma status grzecznego dziecka Ameryki, po wyborach nic się nie zmieni w tej materii, co innego kraje z osi zła, tam panuje napięta atmosfera, nie wiadomo kto ma się pakować i gdzie będzie wprowadzana demokracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieni dla Polski ? Nic.

 

Kończy się globalna polityczna poprawność, która sprowadziła na Europę wszelkie plagi.

 

HAHAHA:

 

Moje badania wykazały, że Trump ma więcej psychopatycznych cech niż Hitler – mówi „Newsweekowi” dr Kevin Dutton, psycholog społeczny z Oxford University.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieni dla Polski ? Nic.

 

Kończy się globalna polityczna poprawność, która sprowadziła na Europę wszelkie plagi.

 

HAHAHA:

 

Moje badania wykazały, że Trump ma więcej psychopatycznych cech niż Hitler – mówi „Newsweekowi” dr Kevin Dutton, psycholog społeczny z Oxford University.

 

Wątpię,Ameryka nadal będzie.Podzielona na dwa obozy,a Trump nie uczyni z USA kraju wyznaniowego.

Zresztą bliżej,nam mentalnie do Słowacji niż stanu Oregon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyborcami tak Trumpa jak i PiSu nie są ludzie syci, zadowoleni i szczęśliwi. Ci ludzie są wkurzeni, sfrustrowani, nie mogą zaspokoić niektórych, lub wszystkich, potrzeb. Żaden szczęśliwy człowiek nie głosuje na partię buntu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyborcami tak Trumpa jak i PiSu nie są ludzie syci, zadowoleni i szczęśliwi. Ci ludzie są wkurzeni, sfrustrowani, nie mogą zaspokoić niektórych, lub wszystkich, potrzeb. Żaden szczęśliwy człowiek nie głosuje na partię buntu ;)

 

To Brytole wybrali Brexit z biedy? To dlatego Żabojady i Golonkożercy głosują na prawicę,?

Tak- są wkurzeni. Mają dosyć narzucanej politpoprawności salonowego establishmentu. Potrafią samodzielnie myśleć i nie dają się zmanipulować powiązanym z tymże establishmentem mediom.

Tak buntują się przeciw pędzeniu ich jak stado baranów, wynaradawiania, rozbrajania, odarcia z tradycji, tożsamości, wiary i jak w Polsce dojeniu przez sytą, szczęśliwą i nieskorą do buntu elitę .

 

 

Rzepliniak, kryształowy "prof." Stępień, Waltzowa, esbeki Kodziarskie, zdychająca z braku rządowych reklam reklam GW, "Katolik Oj"- Janda, czy obrzydliwy antypolski Lisi Niusłik:

 

145183794111395274528.jpg

 

newsweek_okladki_kolaz.jpg

 

Lewaccy liberałowie na całym świecie słyszą donośne "PRECZ" i bardzo mnie to cieszy, tak jak radują wszystkie urządzane przez nich w mediach stypy po wygranej Trumpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyborcami tak Trumpa jak i PiSu nie są ludzie syci, zadowoleni i szczęśliwi. Ci ludzie są wkurzeni, sfrustrowani, nie mogą zaspokoić niektórych, lub wszystkich, potrzeb. Żaden szczęśliwy człowiek nie głosuje na partię buntu ;)

 

To Brytole wybrali Brexit z biedy? To dlatego Żabojady i Golonkożercy głosują na prawicę,?

 

A nie?

 

Tak- są wkurzeni. Mają dosyć narzucanej politpoprawności salonowego establishmentu. Potrafią samodzielnie myśleć i nie dają się zmanipulować powiązanym z tymże establishmentem mediom.

Tak buntują się przeciw pędzeniu ich jak stado baranów, wynaradawiania, rozbrajania, odarcia z tradycji, tożsamości, wiary i jak w Polsce dojeniu przez sytą, szczęśliwą i nieskorą do buntu elitę .

 

Akurat większość ludzi ma głęboko tradycję, wiarę czy tożsamość. Co do wiary - najlepiej pokazują to wyniki publikowane każdorazowo przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego. Z nich wynika jasno, że spośród ochrzczonych dominicantes stanowią w porywach 40%. Czyli 60% z katolików ma w nosie niedzielną mszę. Takie to jest umiłowanie wiary w narodzie ;)

 

Rzepliniak, kryształowy "prof." Stępień, Waltzowa, esbeki Kodziarskie, zdychająca z braku rządowych reklam reklam GW, "Katolik Oj"- Janda, czy obrzydliwy antypolski Lisi Niusłik

 

A umiesz pisać bez obrażania ludzi? Fajnie jest podyskutować z kimś, kto ma inny punkt widzenia. Niefajnie jest jednak słuchać przy tym potoków szamba.

 

Lewaccy liberałowie na całym świecie słyszą donośne "PRECZ" i bardzo mnie to cieszy, tak jak radują wszystkie urządzane przez nich w mediach stypy po wygranej Trumpa.

 

Albo lewica, albo liberalizm. Bo liberalizm nijak się ma do lewicy. Ale nie martw się. Dzisiaj wahadło wychyla się w stronę populistycznej prawicy. Po jakimś czasie wychyli się w innym kierunku. Zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat większość ludzi ma głęboko tradycję, wiarę czy tożsamość.

 

Popatrz w telewizor 11 listopada.

 

marwil napisał(a):

Rzepliniak, kryształowy "prof." Stępień, Waltzowa, esbeki Kodziarskie, zdychająca z braku rządowych reklam reklam GW, "Katolik Oj"- Janda, czy obrzydliwy antypolski Lisi Niusłik

 

 

A umiesz pisać bez obrażania ludzi? Fajnie jest podyskutować z kimś, kto ma inny punkt widzenia. Niefajnie jest jednak słuchać przy tym potoków szamba.

 

Zaraza, zaraz, kogo i jakimi niesprawiedliwymi słowami uraziłem? No, chyba że celnie wypunktowałem - mogę tak długo.

Szambo Panie Kolego, to wybiło po przegranych wyborach na Czerskiej. Poczytaj także lisie tłity.

 

Albo lewica, albo liberalizm. Bo liberalizm nijak się ma do lewicy

Mylisz Szanowny Panie Kolego lewicowość z lewactwem.

 

Ale nie martw się. Dzisiaj wahadło wychyla się w stronę populistycznej prawicy. Po jakimś czasie wychyli się w innym kierunku.

Po czym wnioskujesz, że się martwię? Ja tryumfuję!!

 

Cwz6q3rWIAE2utD.jpg:large

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat większość ludzi ma głęboko tradycję, wiarę czy tożsamość.

 

Popatrz w telewizor 11 listopada.

 

W zeszłym roku frekwencja wyniosła między 70 tys. a 100 tys. Przyjmijmy nawet wersję, że było to 100 tys. Tyle, że to jest populacja Legnicy. Jak na 38 milionów to nawet w formie procentowej stanowiłoby ułamek. A badania, na które się powołałem dotyczą wszystkich ochrzczonych, czyli tych, których kościół katolicki uważa za katolików. I jasno wskazują, że większość ludności ma to gdzieś.

 

To nie jest już ten czas, gdy wielkie narracje porywały ludzi. Większość chce po prostu spokojnie i godnie sobie żyć, a nie babrać się w mętnym nurcie ideologii politycznych. I dlatego PiS zgarnął w tych wyborach wszystko. Bo obiecał spokój, małą stabilizację i przywrócenie godności. Ludzie głosowali na 500+, obniżenie wieku emerytalnego i podwyżkę kwoty wolnej od podatku. Nie głosowali za to dla przykładu za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej, na co wskazuje powszechność i masowość czarnych marszy.

 

marwil napisał(a):

Rzepliniak, kryształowy "prof." Stępień, Waltzowa, esbeki Kodziarskie, zdychająca z braku rządowych reklam reklam GW, "Katolik Oj"- Janda, czy obrzydliwy antypolski Lisi Niusłik

 

 

A umiesz pisać bez obrażania ludzi? Fajnie jest podyskutować z kimś, kto ma inny punkt widzenia. Niefajnie jest jednak słuchać przy tym potoków szamba.

 

Zaraza, zaraz, kogo i jakimi niesprawiedliwymi słowami uraziłem? No, chyba że celnie wypunktowałem - mogę tak długo.

 

Rzeplińskiego, Stępnia, Gronkiewicz-Waltz i wielu ludzi, którzy identyfikują się z KOD. Możesz się z nimi nie zgadzać. Ale przekręcanie nazwisk czy dodawanie epitetów to zagrania rodem z gimnazjum, a nie celne wypunktowanie.

 

Szambo Panie Kolego, to wybiło po przegranych wyborach na Czerskiej. Poczytaj także lisie tłity.

 

Nie jestem twoim kolegą. To jest raz. A dwa, to mi jest absolutnie obojętne co się dzieje na Czerskiej. Nie moja bajka.

 

Albo lewica, albo liberalizm. Bo liberalizm nijak się ma do lewicy

Mylisz Szanowny Panie Kolego lewicowość z lewactwem.

 

Znowu obrażasz ludzi i próbujesz manipulować językiem. Potrafisz dyskutować bez takich zagrań?

 

Ale nie martw się. Dzisiaj wahadło wychyla się w stronę populistycznej prawicy. Po jakimś czasie wychyli się w innym kierunku.

Po czym wnioskujesz, że się martwię? Ja tryumfuję!!

 

Spokojnie. Ta kadencja i możliwe, że również następna należy do PiS. Ale potem nastąpi zmiana i mam nadzieję, że to będzie wtedy Razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Ta kadencja i możliwe, że również następna należy do PiS. Ale potem nastąpi zmiana i mam nadzieję, że to będzie wtedy Razem.

Ale się pomyliłem z "Panem Kolegą". Lewacy nie wpisują się w krąg moich kolegów.

4c85d673-b57d-41e0-ab8e-53ce24a81196_470x

Fuj (poznajesz tam swojego guru?)

Jeszcze od biedy SLD nazwałbym lewicą, ale Razem to lewactwo najgorszego sortu - marksistowski pomiot.

 

A co powiesz np. na Niesioła, Szoguna, Ryżego, Koparę?

Ups chyba puściłem tuska.

 

I radzę skończyć dyskusję nie na temat, bo mogę wpaść w szał bitewny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Ta kadencja i możliwe, że również następna należy do PiS. Ale potem nastąpi zmiana i mam nadzieję, że to będzie wtedy Razem.

Ale się pomyliłem z "Panem Kolegą". Lewacy nie wpisują się w krąg moich kolegów.

4c85d673-b57d-41e0-ab8e-53ce24a81196_470x

Fuj (poznajesz tam swojego guru?)

 

Wiesz, ludzie światli nie mają guru. Co najwyżej mogą mieć autorytety. Ale i tu raczej ciężko mówić o kimś, z kim się co do zasady zgadzam, że to autorytet.

 

Jeszcze od biedy SLD nazwałbym lewicą, ale Razem to lewactwo najgorszego sortu - marksistowski pomiot.

 

SLD od dawna nie jest partią lewicową. To jest partia totalnie i z gruntu bezideowa.

 

I radzę skończyć dyskusję nie na temat, bo mogę wpaść w szał bitewny. ;)

 

No i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×