Skocz do zawartości
Nerwica.com

boję się ludzi w pracy


żółtaona

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kontrolerem biletów od 4 lat. Były gorsze i lepsze dni.. 13 Września tego roku, podczas kontroli, dwaj pasażerowie będący pod wpływem alkoholu wyrzucili mnie z wysokiego tramwaju. Uderzyłam głową o betonowy chodnik straciłam przytomność, karetka na sygnale wiozła mnie do szpitala. Wstrząs mózgu, stłuczenie kości ogonowej i ogólne potłuczenia. Wypisałam się na własne żądanie ponieważ mam syna i nie miałby kto się nim zająć. Do sedna. Boję się każdego dnia pracy, nie jest to systematyczna praca. Idę, mam do wypisania miesięczną normę mandatów, na ogol to 8dni po 5godz. Ale ja teraz boję się każdego tramwaju. Każdego autobusu. Każdego mężczyzny w nim. Rano przed pracą mam biegunkę, boli mnie brzuch. W nocy śnią mi się koszmary, że mnie ktoś bije, gwałci.. Trzęsą mi się ręce podczas pisania mandatów. Pracujemy w parach, partner złapał ich i oczekiwali na policję.. Ja mam ich przed oczami, ich twarze! Często płaczę, jak rodzina nie widzi. Co mam robić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Na prawdę , współczuję ci takiej sytuacji. Wiem, że to tak prosto się mówi, ale chyba najlepiej abyś zmieniła pracę. Niezależnie czy chcesz zmienić pracę czy nie na pewno by ci się przydała rozmowa z psychologiem, który by pomógł ci się uporać z traumą. Może przypisze ci jakieś leki, przynajmniej na najbliższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×