Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość iiwaa

Oberża pod złamanym paragrafem

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Lunaa napisał:

@Liber8 nie no żadna sąsiadka nie może robić przeszkody...babsko trzeba ustawić na właściwe tory i my z @initiumskutecznie się tym zajmiemy ;)

W tym wypadku nie da się nic zrobić :classic_biggrin: jej świadomość jest zabetonowana,  bezwarunkowo posłuszna księdzu, a jej orężem jest plotkowanie. Przyznam szczerze, że traktuję ją jak żywą kamerę, która rejestruje i przekazuje informacje wszystkim dookoła :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.02.2019 o 10:21, Liber8 napisał:

a jej orężem jest plotkowanie. (...)

Liber8, a mam pytanko: Mianowicie czy plotkowanie = obmowa bliźniego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Harding, na to wychodzi. Denerwują mnie ludzie, którzy bardziej interesują się życiem innych, niż swoim. Zmienię się na chwilę w plotkarza i obgadam swoją sąsiadkę, a co mi tam, raz mogę. 
Waży ze 120 kg, kompletnie się nie rusza, nie dba o swoje ciało, pije, przez większość czasu za dnia siedzi z fajką na ławeczce, a jak nie siedzi, to chodzi po domach i plotkuje. Na spacer by wyszła, albo dietę wyszukała w internecie, to by zyskała w oczach innych ludzi, męża, rodziny, że coś z sobą robi. Zamiast tego lepiej cisnąć mądrościami na fb, plotkować, oceniać. 

Ma już swoje lata i zachowania na pewno nie zmieni, nie jestem na takie osoby nawet zły, ale im współczuję. Nadmierne chodzenie do kościoła, nadmiernie oglądanie telewizji, nadmierne jedzenie - i efekt jest taki, jaki jest :( 

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi