Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, nie miejcie mi za złe, że jestem wkurzony na zarobki mężczyzn w sukienkach, nie o nich mi chodzi - niech idą w ..uj, zapewniają dobrobyt nie tylko sobie ale i swoim rodzinom (rodzice, rodzeństwo, dalsza rodzina), dlatego ci chętnie ich popierają, każdy by tak chciał.

Dobrze jest dbać o swoich bliskich, wspomagać ich finansowo, ale nie kosztem rżnięcia, cięcia i ruchania owieczek.

Kochane Panie, sory, ostatnio zniechęciłem się do bycia owieczką. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż uważam, że my wszyscy tutaj jesteśmy zbłąkanymi owieczkami  i im dłużej tu jestem to tym bardziej czuje się zbłąkana aby nie napisać obłąkana :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Liber8 napisał:

Proszę, nie miejcie mi za złe, że jestem wkurzony na zarobki mężczyzn w sukienkach, nie o nich mi chodzi - niech idą w ..uj, zapewniają dobrobyt nie tylko sobie ale i swoim rodzinom (rodzice, rodzeństwo, dalsza rodzina), dlatego ci chętnie ich popierają, każdy by tak chciał.

Dobrze jest dbać o swoich bliskich, wspomagać ich finansowo, ale nie kosztem rżnięcia, cięcia i ruchania owieczek.

Jeśli wierni, sami dowolnie płacą to nic nam do tego. Jedynie to że państwo ich wspomaga finansowo budzi mój sprzeciw. Jeżeli człowiek dowolnie daje na tacę, mszę itp czy zapożycza się u firmy pożyczkowej to tylko i wyłącznie jego sprawa, dajmy ludziom decydować o sobie nawet jak uważamy ich za skrajnych głupców.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@initium, rozumiem Twój punkt widzenia. Zgadzam się, wolałbym porozmawiać o prowadzeniu ogródka, siedzeniu pod jabłonią, nic nie robieniu? Ktoś chętny? :D 

10 minut temu, Lunaa napisał:

czuje się zbłąkana aby nie napisać obłąkana

@Lunaa Obłąkani w tej chwili są ludzie u władzy, nie my, ani Ty ;)

Żywiec dla wszystkich

96481.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8, ogródek to fajny temat, ale niestety się nie znam na jego prowadzeniu, więc mogę tylko poczytać ;)

3 godziny temu, Lunaa napisał:

Ja chcem...ja :D Nawet już mi wyobraźnia poszła jak siedzimy pod jabłonią i gadamy o lajtowych tematach z Żywcem w ręku...:twisted:

Aż tu nagle jabłko spada na głowę :classic_laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lunaa ławeczka ok, budki dla ptactwa, zieleń dookoła, uwielbiam takie klimaty :classic_love:

A co by było jakbym Was zaprosił do siebie, do ogródka? Tak by posiedzieć i potrenować nic nierobienie, patrzenie w słońce i ewentualnie odrobinę piwka (bezalkoholowego rzecz jasna :D

To by chyba nie wypaliło, bo widzę na drodze przeszkodę w postaci ultrakatolickiej sąsiadki, która żyje życiem innych ludzi (a najmniej swoim) od razu posądziłaby nas uprawienie wolnej miłości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8 nie no żadna sąsiadka nie może robić przeszkody...babsko trzeba ustawić na właściwe tory i my z @initiumskutecznie się tym zajmiemy ;) Swoją drogą dość powszechna to przypadłość w małych miasteczkach...podejrzliwość i nadinterpretacja faktów ;) Jak to mówią "popierdolenie" nie zawsze jest zdiagnozowane :P

 

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lunaa napisał:

@Liber8 nie no żadna sąsiadka nie może robić przeszkody...babsko trzeba ustawić na właściwe tory i my z @initiumskutecznie się tym zajmiemy ;)

W tym wypadku nie da się nic zrobić :classic_biggrin: jej świadomość jest zabetonowana,  bezwarunkowo posłuszna księdzu, a jej orężem jest plotkowanie. Przyznam szczerze, że traktuję ją jak żywą kamerę, która rejestruje i przekazuje informacje wszystkim dookoła :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harding, na to wychodzi. Denerwują mnie ludzie, którzy bardziej interesują się życiem innych, niż swoim. Zmienię się na chwilę w plotkarza i obgadam swoją sąsiadkę, a co mi tam, raz mogę. 
Waży ze 120 kg, kompletnie się nie rusza, nie dba o swoje ciało, pije, przez większość czasu za dnia siedzi z fajką na ławeczce, a jak nie siedzi, to chodzi po domach i plotkuje. Na spacer by wyszła, albo dietę wyszukała w internecie, to by zyskała w oczach innych ludzi, męża, rodziny, że coś z sobą robi. Zamiast tego lepiej cisnąć mądrościami na fb, plotkować, oceniać. 

Ma już swoje lata i zachowania na pewno nie zmieni, nie jestem na takie osoby nawet zły, ale im współczuję. Nadmierne chodzenie do kościoła, nadmiernie oglądanie telewizji, nadmierne jedzenie - i efekt jest taki, jaki jest :( 

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, exodus! napisał:

wybrali real i chyba dobrze im tam...!

Mam nadzieję, że tak jest i oby nie nie musieli wracać tutaj ;) A dobre chwile zawsze się pamięta i miło wspomina a czasami nawet tęskni...

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 18:55, initium napisał:

@Liber8

Pewnie równie beznadziejnie co zwykłe :P

Wróciłam. Trochę to hipokryzja z mojej strony, ale jestem ostatnio w złym stanie, więc chociaż sobie popiszę swoje mądrości gdzieniegdzie...

Fajnie że wróciłaś 😊
Szczerze to  jestem zdania że jak najwięcej powinno być mądralińskich w tym kraju i na forum. Pozdrawiam :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego wszystkiego to zapomniałem się przywitać :hide:  Więc  witam Lunę ,Heledore , Libera8, NN4V , elo, Caricę Milicę ,Ḍryāgana ,WiejskiegoFilozofa  i innych  bywalców Oberży :uklon:

ja tu niewiele poradzę... czasem tylko wpadałem na drinka -to Wy stworzyliście od fundamentów ten lokal :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carica Milica
W dniu 28.05.2020 o 17:00, Ḍryāgan napisał:

Ciekawe co się dzieje z Iiwą? Ktoś coś wie?

 

 

Nie mam z nią kontaktu od dawna. Zresztą usunęła też konto na fb. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×