Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, a gdzie byś chciał wyemigrować?

 

Najchętniej nigdzie bym nie wyjeżdżał.

Na ten moment po prostu potrzebuję pieniędzy, a bez konkretnych kwalifikacji na rynku pracy tutaj ich nie zarobię. Dlatego jeżdżę do Holandii.

 

Jeden z moich ulubionych krajow :D

Tez sie musze kopnac na wiosne :)

Podoba mi sie wolnosc panujaca w tym kraju i cholernie sie ciesze, ze jedna z najważniejszych dla mnie osob moze tam mieszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, ja bym tam nie mógł na stałe mieszkać. Już pal licho to, że na tak małym terenie mieszka ponad 15 milionów ludzi (a ja jestem raczej typem samotnika). To bym jeszcze jakoś zdzierżył.

Ale żeby w takim bogatym kraju gór nie mieli? Depresja w naleśniku i depresja dookoła naleśnika.

No jakiś absurd :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea dobranoc :)

 

Dobranoc wszystkim również :)

 

O 6 pobudka jakbym zaspała to mnie budźcie bo mnie z roboty w końcu wywalą za notoryczne spóźnianie się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,

 

no jakoś takie nierzeczywiste mi się to wydawało jakbym film sensacyjny oglądał :D

 

Michellea,

 

dobranoc ja też spadam dzisiaj mam nadzieje zasnę szybciej

 

salirka,

 

to niecałe 3h snu :/

wyśpij je jak najlepiej, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,

 

no jakoś takie nierzeczywiste mi się to wydawało jakbym film sensacyjny oglądał :D

 

a czego sie spodziewać po Petru i Schetynie, oni nie uprawiaja polityki tylko since fiction. Ja rozumiem tą idee globalnej wioski i multikulti(tylko w je rozsądnej formie), nawet oddanie inicjatyw Niemocm, ale to co ta opozycja wyprawia to już jest cyrk.

 

salirka, witOj, ja nie śpie od 6 rano, jacyś młodzi jarali trawke pod moja chatą, weekendowi wojownicy już walczą, a w pobliżu dyskotetka, wiec nie jedna fajna scenke z zycia tu widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,

 

no jakoś takie nierzeczywiste mi się to wydawało jakbym film sensacyjny oglądał :D

 

a czego sie spodziewać po Petru i Schetynie, oni nie uprawiaja polityki tylko since fiction. Ja rozumiem tą idee globalnej wioski i multikulti(tylko w je rozsądnej formie), nawet oddanie inicjatyw Niemocm, ale to co ta opozycja wyprawia to już jest cyrk.

 

 

Wiekszy cyrk wyprawia PiS, lamiac wszelkie standardy, ktorych nie zlamal nikt.

A oddanie inicjatywy Niemcom? Coz, lepiej sobie radza ze wszystkim.

W Niemczech standardowy koszyk w markecie jest tanszy. I nie stosunkowo do zarobkow, ale po prostu tanszy.

W Niemczech nie ma problemu zeby godziwie zaplacic mlodemu doktorowi na stypendium, tak zeby mogl na godziwym poziomie utrzymac siebie, zone, miec na rozrywki i odlozyc.

U nas problemem jest wszystko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon to niezle widoki masz ale ja chyba nie bylabym zadowolona jakby mi ktos pod oknem halasowal. U mnie takich atrakcji nie ma...nie znajdzie sie nawet pub w calej miejscowosci a co dopiero dyskoteka. Spokoj i cisza.

 

Oj slabo dzis u mnie...zaczelam brac leki, zastanawiam sie czy fluanxol 1,5 mg to nie za duzo jak dla mnie i jakis nowy antydepresant...glowa mi eksploduje zaraz a musze jeszcze jechac na zakupy. Nie zanotowalam dzis zadnych podejrzen :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik, "demokracja, wolność słowa"?

Nie wstyd ci?

Odruch wymiotny, jak stronniczy moderator cenzuruje forum.

Tylko się koleżko wypowiedz merytorycznie, a nie tchórzliwie kasuj posty wg swojego widzimisię, światopoglądu.

Jesteś dla mnie tylko leszczem.

 

Zapomniałeś o jednym ograniczeniu wolności. Wolność jednego nie może naruszać wolności drugiego. Również wolności słowa.

I jeżeli ktoś kogoś znieważa, to granice wolności drugiego istotnie przekracza, bo mamy dwa rodzaje wolności: wolność do (czyli prawo do czegoś) i wolność od (czyli gwarancja, że ktoś moich dóbr nie będzie naruszał).

Koniec, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, Którym słowem kogokolwiek znieważyłem w tym temacie?

Leszcz? Niezbyt obraźliwe i po fakcie usunięcia niewygodnego dla Kodziarza Naleśnika mojego wpisu.

Rozumiem, zw puchniesz z satysfakcji.

To natuszyło twoje prawo do godności?

 

[videoyoutube=mIpiG11NSBg][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, Którym słowem kogokolwiek znieważyłem w tym temacie?

Leszcz? Niezbyt obraźliwe i po fakcie usunięcia niewygodnego dla Kodziarza Naleśnika mojego wpisu.

Rozumiem, zw puchniesz z satysfakcji.

 

Mowa była o Nihilu. Słusznie go zresztą usunęli z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem soę nie odniosłem do Kolegi Nihila

 

Wybacz zatem, mój błąd.

Myślałam, że tylko jego wypociny zostały skasowane i że ktoś się bawi w obrońców pajaca, któremu się wybitnie nudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon,

a czego sie spodziewać po Petru i Schetynie, oni nie uprawiaja polityki tylko since fiction. Ja rozumiem tą idee globalnej wioski i multikulti(tylko w je rozsądnej formie), nawet oddanie inicjatyw Niemocm, ale to co ta opozycja wyprawia to już jest cyrk.

 

opozycja to swoją drogą, ale cały ten cyrk spowodował marszałek,

mógł załagodzić sprawę, przywrócic posła i tyle, obyłoby się bez szopki.

 

 

iiwaa,

 

A oddanie inicjatywy Niemcom? Coz, lepiej sobie radza ze wszystkim.

W Niemczech standardowy koszyk w markecie jest tanszy. I nie stosunkowo do zarobkow, ale po prostu tanszy.

W Niemczech nie ma problemu zeby godziwie zaplacic mlodemu doktorowi na stypendium, tak zeby mogl na godziwym poziomie utrzymac siebie, zone, miec na rozrywki i odlozyc.

U nas problemem jest wszystko

 

no ja tam bym nie liczył na ich wspaniałomyślność, prędzej by chcieli wykorzystać Polskę do swoich celów i do zredukowania liczby imigrantów z którymi od dawna sobie nie radzą, poprzez umieszczenie ich w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, właśnie podobno w pubach i oberżach nie dyskutuje się o dwóch rzeczach o religii i o polityce, na serio podobno taka jest etykieta barowa ale nie wiem w jakich krajach.

 

Michellea, no w wwa to bym nie chciał mieszkać, ze względu na te atrakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×