Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

salir, no coz dawno dawno temu iiwaa nie miala powodzenia wsrod rowiesnikow, nie chcieli sie z nia bawic... smutna iiwaa poszla do lasu na swojej drodze spotkala placzaca wiewiorke. czemu placzesz zapytala iiwaa. wszyscy mowia ze jestem gruba odpowiedziala wiewiorka. nie jestes gruba tylko bardzo szczupla i sprezysta zaprotestowala iiwaa. twoje slowa wyciagnely mnie z depresji spelnie twoje zyczenie rzekla uradowana wiewiorka... chcialabym miec serce z lodu aby nie czuc smutku odpowiedziala iiwaa. zyczenie zostalo spelnione jednak dar ten okazal sie klątwą...

 

nastepny odcinek pozniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan wiesz to nie byl zaden flirt tylko zwykle zarty...ale rzeczywoscie posmialam sie bo co mialam zrobic udawac zawstydzona mezatke.

 

wieloraki czekam z niecierpliwoscia na ciag dalszy...iiwaa polamie z wrazenia obcasy jak to przeczyta ;)

 

Jakos pusto dzis w oberzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, nic sie nie stanie bo zawsze nosi ze soba dwie dodatkowe pary.

no ale wracajac... lodowate serce nie czulo wiecej smutku, nie czulo jednak tez radosci, iiwaa widzac do okola zadowolone pary wiedziala ze umyka jej cos waznego... poszla wiec do najpotezniejszego w calym krolestwie czarownika. 36 oto liczba ktora cie wyzwoli rzekl czarnoksieznik, jest to temperatura zdrowego serca i tylko mezczyzna w wieku 36 lat jest w stanie je rozpalic...

 

koniec odcinka zakonczenie juz wszyscy znamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, cześć ty też rocki puszczasz, nieźle...

 

salir, no mogłaby :/

 

co nic nie rozumiem, a może nie chodzisz w glanach? :P

 

to jak jesteśmy przy takich klimatach to mi się ten kawałek b. podoba :)

 

[videoyoutube=IrH_7r53EKY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×