Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy kobieta może pokochać faceta z niedoskonałościami?


neurotyk93

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze moze :)

To zreszta sa - moim zdaniem - naprawde nieznaczace defekty. Nie masz przeciez zdeformowanej twarzy, braku nosa, rozszczepionej wargi etc.

A co do potylicy - nos ciut dluzsze wlosy ;) nie mowie o dlugich, ale nie o takich krociutkich czy na jeza.

Moj malzonek ma niewielka diasteme, siwe wlosy i blizne (dosc spora) na brzuchu. No i co z tego? Kazdy ma jakies wady. My - kobiety - wcale tak na to nie patrzymy, jak ktos nam sie spodoba, to nam sie spodoba i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nieprawdziwa?

Jej chodzi o miłość absolutną, mimo wszystko. Ona faktycznie jest prawdziwa.

Nie wiem, czy miłość ,,za coś" jest miłością prawdziwą, czy miłosnym łechtaniem ego.

Abstrakty służą do modelowania rzeczywistości i bywają pomocne w rozumieniu stanu rzeczy.

Jednak próby ich praktycznego zastosowania w czystej postaci prowadzą do katastrofy.

Zarówno przy budowie mostu, jak i przy budowie relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak próby ich praktycznego zastosowania w czystej postaci prowadzą do katastrofy.

Co rozumiesz przez ,,praktyczne zastosowanie w czystej postaci" i dlaczego prowadzi do katastrofy?

 

Z autopsji wiem, że ten ,,abstrakt" ma praktyczne zastosowanie.

Ostatnio podczas stosunku seksualnego doświadczyłam przebłysku miłości absolutnej. Partner wydawał się wielce usatysfakcjonowany, ja zresztą również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa miłość jest bezwarunkowa

Matki do dziecka - całkiem prawdopodobne. Poza tym nie widzę szans dla "miłości bezwarunkowe".

 

Drogi Autorze - Twoje wady nie powinny zaważać na sukcesach w sferze damsko -męskiej. Mnie tam bardziej przeszkadzałby brak rączek u faceta niż brak jądra. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest szansa na znalezienie kobiety, jeżeli mam jedno jądro i dosyć spłaszczoną potylicę, bo rodzice mnie nie obracali jak byłem mały do spania?

 

Sam, z powodu wypadku, mam krzywą czaszkę w tym miejscu i długo nie dawało mi to spokoju. A teraz wychodzę z założenia, że i tak nie widzę co tam z tyłu jest, a jak ktoś ze mną rozmawia to widzi moją twarz, a nie potylicę. Po prostu to zaakceptuj, bo to naprawdę nie jest tragedia. Nie wiem jak twoja czaszka wygląda, ale można dobrać taką fryzurę, by to zamaskować.

 

A jeżeli doskwiera ci brak jądra, to możesz zamontować sobie implant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby kobieta najpierw Cie poznała i pokochała bez wiedzy o tych niedoskonałościach (np przez internet), a potem dopiero możesz je ujawnić. Znacznie większe prawdopodobieństwo sukcesu.

 

Na tym polega problem. A nie lepiej trzeba było myśleć wcześniej? Tzn. zgodnie z zasadą "lepiej zapobiegać niż leczyć"? Nie lepiej, jakby moja mama dokonała aborcji albo coś w tym stylu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×