Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co można powiedzieć żonie? :)


Marian82

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można powiedzieć kobiecie, a dokładniej żonie, że w jakimś momencie trochę przesadza? Że powiedziała coś za ostro?

 

Jak żona mówi mężowi, że komuś zaraz przywali w twarz bo ma tej osoby dosyć (choć tak naprawdę tego nie zrobi, mówi to w nerwach), a mąż jej zwróci uwagę, że chyba trochę przesadza bo widzi, że żona jest trochę przewrażliwiona i reaguje zbyt emocjonalnie.

 

To czy mąż ma prawo do takich komentarzy czy powinien zawsze stawać po stronie żony?

 

W mojej sytuacji zachowanie w postaci zwrócenia uwagi skończyło się tym, że usłyszałem

 

"Jak tak bardzo ci przeszkadzam i kazda moja wypowiedz cie drazni bo jestem chamska to po cholere ze mna jestes"

 

Teoretycznie mąż powinien zawsze stawać po stronie żony, ale nawet w takiej sytuacji kiedy widzi, że żona trochę przesadziła również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można powiedzieć kobiecie, a dokładniej żonie, że w jakimś momencie trochę przesadza? Że powiedziała coś za ostro?

 

Jak żona mówi mężowi, że komuś zaraz przywali w twarz bo ma tej osoby dosyć (choć tak naprawdę tego nie zrobi, mówi to w nerwach), a mąż jej zwróci uwagę, że chyba trochę przesadza bo widzi, że żona jest trochę przewrażliwiona i reaguje zbyt emocjonalnie.

 

To czy mąż ma prawo do takich komentarzy czy powinien zawsze stawać po stronie żony?

....

Hehe... po stronie. Ona mówi, Ty przywalasz. :lol:

A gdy emocje opadną, zastanawiacie się, czy delikwentowi się należało. ;)

Wówczas jest czas na rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian82, żona przesadza, jednak lepiej zbyć milczeniem jej słowa, o ile nie przysparzają Ci wstydu wśród innych.

Przeważnie kobieta w stresujących ją sytuacjach staje się bardzo nerwowa i potrzebuje wysłowić emocje, które nią targają. Sam ten zabieg pozwala jej dojść do równowagi, ponieważ czuje się wysłuchana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×