Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kryzys kobiecości


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jest całkowicie pomijany w mediach głównego ścieku? Chwilę temu wpisałem w google frazę "kryzys kobiecości" w cudzysłowiu i otrzymałem 1040 wyników, to jest 293 razy mniej niż na analogiczny "kryzys męskości". Oprócz trzech wyników ze: Zwierciadło (artykuł do bólu politpoprawny i o niczym na 5 stron bez możliwości komentowania), Wpolityce (mini wywiad z duchownym, komentarzy na dwie strony) i tokfm (blog nieznanego szerzej autora z 127 lajkami na fb) wszystkie pozostałe wyniki to randomowe blogi o śladowym ruchu na nich. Istnieją tylko dwie przyczyny takiego stanu rzeczy. Jedna to spisek starszych braci w mamieniu i lichwie a druga to faktyczny brak takiego kryzysu. Chodzi po prostu o to że nasze współczesne panie to supermenki którym tylko sfrustrowany stulejarz mógłby cokolwiek zarzucić. Która opcja wydaje się wam bardziej wiarygodna? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisek Reptilianek.

Nie musisz wierzyć w żadną z podanych opcji, chodzi o to która z nich - choćby nie wiem jak durne były - wydaje się bliższa prawdy. Wspaniała, równa lub lepsza we wszystkim, robiąca kariery w pr, hr i innym przekładaniu papierków płeć która rozwinęła skrzydełka dopiero gdy zaczęły ją wspierać środki masowego ogłupiania :mrgreen: czy może działania zaplanowane przez ograniczoną liczebnie i zakonspirowaną grupę osób którym taki stan rzeczy jest na rękę. Strzelaj jednooka! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wierzę w spisek Reptilianek.

 

Ponadto dochodzi kwestia jak definiujemy kobiecość. Wyznaję pogląd, że każda kobieta może definiować i wyrażać swoją kobiecość jak chce. Może autorzy tych artykułów mają zbyt wąskie kategorie i kto się nie wpisuje w ich schemacik jest z natury "be".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieją tylko dwie przyczyny takiego stanu rzeczy. Jedna to spisek starszych braci w mamieniu i lichwie a druga to faktyczny brak takiego kryzysu.
no tak wszystkiemu winni żydzi.

Wg mnie do nie dawna facet miał być silny, odważny, utrzymywać kobiety i to się zmienia na gorsze czyli jest kryzys. A kobieta miała być słaba, uległa i jej kryzys nie może dotyczyć skoro one są coraz silniejsze. Poza tym publicznym czy nawet naukowym psychologizowaniem zajmują się głównie kobiety to nie będą siebie krytykować tylko facetów, a że to zwykle kobiety niezależne, kobiety sukcesu to tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyznaję pogląd, że każda kobieta może definiować i wyrażać swoją kobiecość jak chce.
Jak chce czyli również postępując wbrew odwiecznym schematom? No to nic dziwnego że jest kryzys skoro tak wiele karierowiczek za 2k na rękę definiuje kobiecość w sposób mało kobiecy :P
Poza tym publicznym czy nawet naukowym psychologizowaniem zajmują się głównie kobiety to nie będą siebie krytykować tylko facetów, a że to zwykle kobiety niezależne, kobiety sukcesu to tym bardziej.
Haha świetnie to określiłeś - psychologizowanie. Z nauką ten ich bełkocik ma tyle wspólnego co leśne bobki z myślistwem :brawo: Każda wypowiedź układana pod obronę tezy że co dobre to kobiety lub biało rycerze a co złe to mężczyźni. Ale proszę cię nie nazywaj sukcesem pleplania w gównianym magazynie i prywatnej magisterki z psychologii :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale proszę cię nie nazywaj sukcesem pleplania w gównianym magazynie i prywatnej magisterki z psychologii :silence:

 

Jeżeli to "peplanie" i "prywatna magisterka" pozwalają kobiecie na uzyskanie jako takiego statusu społecznego i niezależności finansowej to czemu nie?

 

... no tak wszystkiemu winni żydzi. ....
Żydzi i Reptilianie. Pospołu. :lol:

 

Zapominasz o cyklistach! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu wpisałem w google frazę "kryzys kobiecości" w cudzysłowiu i otrzymałem 1040 wyników

 

 

judeo stulejo lucyferianizm - 0 wyników, to oni za tym stoją, nowo powstały ruch religijno-społeczny, nie wiem czemu mają 0 wyników? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura się zmienia. Społeczeństwa stawiają na indywidualizm, coraz więcej dzieci to jedynaki, zachód staje się coraz bardziej narcystyczny i egocentryczny. Wpływ presji spolecznosci maleje, co najwyżej jakieś mniejsze lub większe grupy wpływu mogą nadawać nieco rytm trendom, ale w ogólności ludzie mają coraz bardziej wywalone w utożsamianie się że stereotypowy obrazem i rola samych siebie, a bardziej definiują przez osobiste potrzeby i doswiadczenia. Żaden to kryzys kobiecości, a jedynie kryzys starego porządku rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zwykłe pleplanie i prywatna magisterka dają status lecz teksty i wywiady na zamówienie, robione pod tezę. Niechby tylko pani psycholążka powiedziała kilka zdań w moim stylu to żadna gazeta ani telewizja by jej nie zaprosiła. Tak w ogóle to gratuluję wiary w to że nie istnieją na świecie grupy spiskowe na szczytach władzy. Osiedlowe łebki próbują na swój sposób konspirować ale rząd i międzynarodowa finansjera już nie, spoko. Brakuje tylko wpisu o tym jak urzędnicy każdego dnia idą do pracy aby czynić nasz kraj lepszym a ich priorytetem dobro obywatela, wtedy będę mógł skisnąć X_X A może to zwykłe wyparcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to gratuluję wiary w to że nie istnieją na świecie grupy spiskowe na szczytach władzy.

Istnieją ale też nie przesadzajmy że one dotyczą każdych nawet mało znaczących aspektów życia.

Żaden to kryzys kobiecości, a jedynie kryzys starego porządku rzeczy.

właśnie, a ludzie zawsze uważają że to co było kiedyś zwłaszcza jak byli młodzi jest lepsze. Teraz ciągle słyszę i to od osób które często nawet 30 tki nie mają o tym jak to zepsute jest to młode pokolenie, że interesuje ich tylko smartfon, net, itd a przecież na nasze pokolenie( rocznik 80) tez narzekano że ciągle ogląda tv czy słucha straszliwej muzyki zamiast się uczyć czy pomagać w domu. Podobnie było 100, 200 i 1000 lat temu choć oczywiście wtedy zmiany były wolniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ludzie zawsze uważają że to co było kiedyś zwłaszcza jak byli młodzi jest lepsze. Teraz ciągle słyszę i to od osób które często nawet 30 tki nie mają o tym jak to zepsute jest to młode pokolenie, że interesuje ich tylko smartfon, net, itd a przecież na nasze pokolenie( rocznik 80) tez narzekano że ciągle ogląda tv czy słucha straszliwej muzyki zamiast się uczyć czy pomagać w domu. Podobnie było 100, 200 i 1000 lat temu choć oczywiście wtedy zmiany były wolniejsze.
Jak kobieta zaczyna w swoim zachowaniu przypominać mężczyznę albo stereotypową femipopiertolistkę, staje się cyniczna i traktuję mężczyznę z niczym nie popartą wyższością (słynne karierki za 2k na łapkę i wynajmowany pokój) to jest źle. Nasi przodkowie mieli rację że kobieta musi czuć się trochę gorsza od mężczyzny nawet jeśli jest akurat jemu równa. Bywa to niesprawiedliwe ale jest konieczne żeby ten kurwidołek jakoś funkcjonował i żeby babeczki nie zniszczyły partnerów psychicznie, albo nie zaczęły się puszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dostałem ostrzeżenie za post z 15:33 chcę z głębi serca przeprosić wszystkie kobiety które zgodnie z kompletnie fałszywym stereotypem są spasionymi, krzywogębnymi frustratkami pełnymi kompleksów co rzekomo przyczynia się do ich alternatywnych poglądów na płeć, za to że ująłem im normalności w swojej wypowiedzi i szydziłem z ich imponujących karier w dziale wymyślania głupkowatych spotów reklamowych, spamowania w mediach społecznościowych oraz prowadzenia sztywnej rekrutacji słowo w słowo z przestarzałych zachodnich podręczników nazywany dla odmiany Ejcz Ar :mrgreen: Kajam się i kładę dildo w dupsko z niepomiernego żalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dostałem ostrzeżenie za post z 15:33 chcę z głębi serca przeprosić wszystkie kobiety które zgodnie z kompletnie fałszywym stereotypem są spasionymi, krzywogębnymi frustratkami pełnymi kompleksów co rzekomo przyczynia się do ich alternatywnych poglądów na płeć, za to że ująłem im normalności w swojej wypowiedzi i szydziłem z ich imponujących karier w dziale wymyślania głupkowatych spotów reklamowych, spamowania w mediach społecznościowych oraz prowadzenia sztywnej rekrutacji słowo w słowo z przestarzałych zachodnich podręczników nazywany dla odmiany Ejcz Ar :mrgreen: Kajam się i kładę dildo w dupsko z niepomiernego żalu.
wiesz co wole byc spasiona frustratka niz stukac 100 postów na forum na jeden i ten sam temat, ze kobiety złe, spasione, frustratki, ze to i owo...Masz fiksacje na punkcie kobiet... :mrgreen:

 

 

ccab7b34aa25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez cały okres mojej bytności tutaj na pewno nie uzbierałoby się 100 hejterskich wpisów na kobiety. Rozpędziłem się dopiero na swoich ostatnich 4 stronach, nie wszystkie tego dotyczą, wcześniej coś tam się chlapnęło ale to okazyjnie. Nie mam pojęcia skąd taki Twój obraz mojej osoby. salir, za co niby te brawa? Za słabo uzasadnioną frustrację czy śmieszny obrazek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to że ująłem im normalności w swojej wypowiedzi i szydziłem z ich imponujących karier

A jakie kariery ma 99% mężczyzn, nawet wielu facetów na stanowiskach, właścicieli firm to zwykłe buraki którzy wykorzystują pracowników, oszukują i kombinują jak się da. Owszem to głównie faceci pchają świat naprzód jeśli chodzi o wynalazki, postęp w medycynie ale jest to ułamek procenta męskiego grona. A jeśli wszystkie kobiety miały siedzieć w domu i wychowywać dzieci co jest marzeniem wielu jakiś kretyńskich pseudoprawicowców, to czy faceci by zostali pielęgniarzami w szpitalu, sprzątaczami, szwaczami czy kasjerami za 1500 zł. Polski i ogólnie światowy rynek by się załamał gdyby wszystkie kobiety porzuciły pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi, ta jasne, posty w koszu, kilkaset postów i tematy o jednym. A juz w temacie o pedofilu to pokazales dno do Micheali. Zeby facet nie miał minimum kultury, tragedia. I nawet jakbys zarabial miliardy tego za zadna cene nie kupisz, pozdrawia spasiona frustratka. :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×