Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie lubie życia


Gość atic

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda, śmierć to wielka tajemnica, ale można mieć swoje typy.

Nieważne co będzie po śmierci, ważne żeby było dobrze :angel:

 

no to duży postęp w takim razie. ja chodzę spać regularnie i o mniej więcej 22.00 to też jest postęp

Już nie mam tamtych natręctw :) Ja niestety nie chodzę spać o tej samej porze, muszę nad tym popracować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne co będzie po śmierci, ważne żeby było dobrze :angel:

Dokladnie, trzeba trzymac sie zycia, tu i teraz jest wazne...niewazna paskudna przeszlosc a i przyszlosc to niewiadoma. Jesli terazniejszosc boli...dzialamy aby bylo lepiej ;)

 

to prawda, śmierć to wielka tajemnica, ale można mieć swoje typy.

atic Mozna miec jasne, ja poprostu nie wiem...ide w ciemno ;)

 

_Req_ zazdroszcze Ci troche Alp :)

Taki snobizm to nie snobizm... wazne sa marzenia aby spelniac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne.

 

---osobiście nienawidze tego obecnego-życia-kokona ,równie tak mocno jak nerwicy , kurrrwy jebanej , która mnie uwiera i jaja do krwi uciera ,,, ( faceci wiedza jak boli cios w jaja ) ;)

Nawet gdybym był największym bogaczem , pełnym zdrowia i miał zamek na własność ,życie równie mocno ( lub troszku mniej )by mnie bolało .

Bo chodzi o to ,że nawet największy Sukces zjedzą robaki czasu ,,,, a potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jeśli jesteś katolikiem i wierzysz w istnienie duszy, to dlaczego negujesz postęp człowieka? Czy wg nauk katolickich nie jest tak, że dusza po śmierci - jeśli pomyślnie przejdzie przez Sąd Ostateczny - zostaje oczyszczona z wszelkiego zła i trafia do Absolutu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, chodziło mi o to, że nieważne jaka teoria życia pośmiertnego jest prawdziwa, ważne, żebyśmy byli po śmierci szczęśliwi :)

 

Nie mam na to żadnej gwarancji...tak jak w życiu ziemskim, mogę się starać ale czasami dzieją się różne rzeczy :(

Skupie się na teraźniejszości...dam ile mogę z siebie dobrego. Jeśli istnieje życie pośmiertne, może zostanie docenione :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem o buddyzmie ogolnie a o reinkarnacji, poza tym "dusza" wziela sie z nieumiejetnosci doboru slowa na "komputer"

Lubie temat buddyzmu i duzo materialow zarowno w jezyku polskim jak i niemieckim przeczytalem, jak rowniez mialem okazje kilkakrotnie ja korygowac z wyznawcami tejze religii. Nie jest to jednak temat a nie chce zamarudzac.

salir :) takie przejscie jak najbardziej .. schody u mnie zaczynaja sie przy wspinaczce skalnej...

tu niestety wysiadam kondycyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jeśli jesteś katolikiem i wierzysz w istnienie duszy, to dlaczego negujesz postęp człowieka?

ojtam , oj tam, zaraz neguję .

Mówię tylko ,że nie lubię tego życia , a za najwiekszy sukces nie do zdarcia uznaję przeżyty dzień , a dobrze przeżyty dzień to już jak wygrana w lotto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir czemu sie nie udalo? za duza kolejka czy odwagi braklo?

W sumie na kondycje ogolna nie narzekam wcale, jeszcze dobrze mi sluzy, ale do tych wyczynow dobrze byc szczuplym , zeby nie powiedziec chudym.Latwiej utrzymac na jednej rece 50-60 kg niz 90.

W kazdym razie jest na swiecie wiele innych rzeczy do zrobienia i jak na razie mi wystarczaja:)

 

"Nie lubie zycia bo nic mi nie wychodzi" heh tego stwierdzenia nigdy uzyc nie bede potrafil... od dluzszego czasu jest cos co mi swietnie wychodzi.... wlosy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Req_ Plan byl i zrobilabym to ale bylam tam w okresie troche kiepskiej deszczowej pogody. Nikt wowczas nie latal, chyba 2 dni pozniej widzialam, ze ze stoku startuja ale niestety mielismy wtedy juz inne plany. Kiedys zadzwonie tam i sie umowie na konkretny dzien...w sumie daleko nie mam.

Co takiego robisz teraz, ze Ci wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co takiego robie? Nic ekstremalnego w kazdym razie:) ale dbam o duzo ruchu, nie lubie zbyt dlugo w biurze przesiadywac, wole w terenie pracowac, ale nie zawsze sie da. Wiec rower, basen, gory, auto.. hmmm .. niby tez ale tego tez mam wystarczajaco w tygodniu.. w koncu rocznie kolo 50tys km robie autem. W lecie kajaki w zimie silownia, od czasu do czasu odswierzam umiejetnosci w zakresie "unieszkodliwiania ludzi", poza tym lubie towarzystwo dzieci i staram sie wlasnie w tym towarzystwie spedzac czas robiac "glupoty" nie tylko grac w gry, ale tez pochlapac sie w deszczu w kaluzach, wytarzac w trawie lub w sniegu, pograc w gume czy poskakac przez line, powspinac sie po "przyzadach na placu zabaw".. staram sie robic to co dzieciaki lubia poprostu... pewnie o wielu rzezcach zapomnialem.. no wlasnie wspinac sie po drzewach tez mozna do zabaw zaliczyc:)

Jeszcze gotuje z pasja i nawet mi to wychodzi , choc nie codziennie mam na to ochote, wole zjesc poza domem bo oszczedza sporo wolnego czasu, i jestem zapalonym akwarysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Req_,

Nie pisalem o buddyzmie ogolnie a o reinkarnacji

 

pisałeś o buddyzmie:

 

Gdy dysk twardy sie zapelni koncza sie powroty a "dusza" jest tak madra jak budda i wtedy jest godna tego zeby sie z nim polaczyc. To tak po krotce zadanie reinkarnacji w buddyzmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×