Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forum co raz gorzej działa


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to tylko ja to zauważyłem,że Forum działa coraz gorzej ? Dlaczego,próbuje 30 razy połączyć się z jakimś działem i nic nie wychodzi.

Z offtopik mogę bez problemu,natomiast z zabawy ?hm,czasem muszę kliknąć na wyraz zabawy i 30 razy zanim się połączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, to zrób tak. Wejdź w hamburger... takie trzy poziome kreseczki w prawym górny rogu ekranu... i> Historia> Wyczyść historię przeglądania i kliknij Wyczyść teraz. Przeglądarka powinna odżyć.

 

A masz zainstalowany CCleaner? http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/CCleaner.html

Jeśli nie masz zainstalowanego CCleaner to zainstaluj i czyść komputer co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie polecony przez na_leśnika adblock działa bez zarzutu ale nadal gdy piszę odpowiedzi w działach innych niż ten to po wciśnięciu entera dla poprawy czytelności wpisu okienko z gównowywiadem (najczęściej kwadratowa gęba aka. Pieroży) zajmuje cały ekran, muszę wcisnąć kolejny raz enter a wtedy wielki ryjec znika a ja jestem na górze strony i muszę scrolować w dół. Po instalacji adblock jedyna różnica to taka że gęba nie jest kolorowa tylko zaciemniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, to zrób tak. Wejdź w hamburger... takie trzy poziome kreseczki w prawym górny rogu ekranu... i> Historia> Wyczyść historię przeglądania i kliknij Wyczyść teraz. Przeglądarka powinna odżyć.

 

A masz zainstalowany CCleaner? http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/CCleaner.html

Jeśli nie masz zainstalowanego CCleaner to zainstaluj i czyść komputer co jakiś czas.

 

Mój brat to robi :smile: ja nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×