Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie te ryła są wielkie!


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem. Gdy pisząc wiadomość po zejściu na dół strony, bez otwierania nowej jak to jest przy cytowaniu, wciskam enter aby zrobić przerwę między wierszami to ona owszem pojawia się ale najpierw dosłownie cały ekran wypełniany jest przez te gówno warte wywiady z kitlami (główną bohaterką tradycyjnie - Agnieszka Pieroży). Muszę wtedy znowu kliknąć w enter, reklama znika ale jestem na górze strony i znowu muszę zjeżdżać na dół. Jak rozumiem jest to usterka i administracja zamierza ją w przyszłości naprawić tak? Bo nie chcę mi się wierzyć że są tak durni aby robić to celowo jako formę dodatkowej reklamy (jakby obecna nie wystarczała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja nawet nie wiem co to za ustrojstwo xD Serio nie wiem. Ale czyżbyś miał na myśli blokadę reklam? ;) No proszę proszę.. Nie wystarczają orgie na tropikalnych sponsorowanych wyjazdach, za mało kabza napchana, dupa rośnie w miarę jedzenia. Nie piszę o Tobie, dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi, tu masz linka do tego ustrojstwa:

 

https://adblockplus.org/

 

No proszę proszę.. Nie wystarczają orgie na tropikalnych sponsorowanych wyjazdach, za mało kabza napchana, dupa rośnie w miarę jedzenia.

 

Wręcz przeciwnie. Pieniądze z reklam są w 100% przeznaczone na pączki dla Pani Grażyny z serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi, tu masz linka do tego ustrojstwa:

 

https://adblockplus.org/

 

No proszę proszę.. Nie wystarczają orgie na tropikalnych sponsorowanych wyjazdach, za mało kabza napchana, dupa rośnie w miarę jedzenia.

 

Wręcz przeciwnie. Pieniądze z reklam są w 100% przeznaczone na pączki dla Pani Grażyny z serwerowni.

Czyli miałem rację z tą dupą. Pozdrów ją chłodno ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×