Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kosz


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna uprawiająca seks bez zabezpieczenia = właściciel zostawiający mieszkanie otwarte;

Menel korzystający z okazji i okupujący mieszkanie = galaretka która sama się nie wysra;

Prawo do zabicia menela jeżeli inne środki zawodzą = prawo do aborcji. Nikt kto najpierw mówi o swoim domu jako twierdzy a potem "masz urodzić za karę ty szmato" nie może się nazywać wolnościowcem. Nie ma takiego kurwa prawa! Jest w głębi duszy pieprzonym interwencjonistycznym socjaluchem śmierdziuchem. Poza tym wątpię czy zdrową na umyśle jest osoba która widzi kwękające niemowlę, dorosłego człowieka oraz bezkształtną kupę na prześwietleniu i stawia między nimi znak równości. To tak samo jak wyruchać jakieś zwierzę i tłumaczyć się że to nie jest zboczenie bo przecież ono też ma.. otwór. Przyznajcie wprost obrońcy życia że tak naprawdę chcecie pognębić kobiety których nienawidzicie bo wam nie dają :P Atrakcyjny facet do którego kobiety się kleją bo jest przystojny (idzie za tym również para w łapie), bogaty, ma charyzmę albo bajerkę niczym handlowiec miesiąca zawsze będzie przeciwny utrudnieniom wszelkim w antykoncepcji bo wie że kobiety będą mniej chętne na igraszki. Sfrustrowanemu stulejarzowi to bez różnicy a przynajmniej będzie mieć radochę że więcej osób może podzielić jego nędzny los.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przez oszołomów lewackich, ktoś kto ma same czarne ubrania, a twierdzi, że aborcja ma być całkowicie zakazana, może poczuć się hm... przymuszony (? ). I tak właśnie te lewackie ścierwa tworzą rzeczywistość, poprzez jej zakłamanie, bo później powiedzą ilu to ludzi było za aborcją.

"Nie o Mary Wagner" film Grzegorza Brauna

A Iiweę mrok pochłonął( Iiwaa nie daj się! :-| Walcz kruszynko walcz :cry: Rycerza! Rycerza... :( )

 

Ayn Rand czasami coś mądrego powiedziała, ale co do aborcji, to głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty autorze zdajesz sobie sprawę że Maryjka była prostytutką a jej syn to bękart spłodzony przez najemnika? Nad samym bożakiem i jego mundrościami spuszczę zasłonę milczenia bo to ostro rakotwórczy temat.

iiwaa - to nie chodzi o indoktrynacje, prawdopodobnie nawet gdyby tego kolesia z religią ograniczał się jedynie do księdza luzaka puszczającego akcyjniaki na religii to i tak by ześwirował na punkcie ten bandy fałszywych sodomitów znad Jordanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, przykro mi, nie chcę z Tobą dłużej dyskutować.

Twoja retoryka jest prymitywna, odwracasz kota ogonem i jeszcze mnie atakujesz. Poza tym w ogóle nie rozumiesz - i co gorsza - nie chcesz zrozumieć, co napisałam, a tłumaczę jak krowie na rowie.

Odnoszę wrażenie, że próbujesz mnie zdyskredytować tyko dlatego, że moje poglądy dotykają Cię osobiście. Nie radzisz sobie ze stresem i swoje toksyczne emocje próbujesz przerzucić na mnie. Nie będę dawać się tłamsić osobie, która nienawidzi samej siebie.

Na podstawie Twoich wcześniejszych wypowiedzi jestem w stanie wysnuć wniosek, że zawsze próbujesz być przeciwko, chociaż chyba sama nie do końca rozumiesz, o co Tobie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, to po co się znów narażasz na niebezpieczeństwo ?

 

Rabinizm, nawet ta Twoja powyższa wypowiedź pokazuje, kto kogo atakuje.

Za kolejną, tym razem pogłębioną, analizę spychologiczną mojej osoby (zarówno od Ciebie jak i od NN4V) bardzo dziękuję, ale znów nie skorzystam.

I generalnie życzę więcej luzu do siebie, do życia, do innych ( obojgu Wam) :)

( to naprawdę nie atak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy stosuje mechanizmy obronne, gdyż są naturalną reakcją na otaczającą nas rzeczywistość, jednak to, co ego wyprawia, to już aberracja.

Najgorsze, że z takimi toksycznymi osobnikami zdarza się mieć na co dzień do czynienia i jeżeli ktoś nie jest świadom zagrożenia, to może im ulec i spaść na dno.

 

Ogólnie nie polecam.

 

Szkoda, że fajny wątek przerodził się w ściek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem polega na tym, co Korat napisał, mianowicie cywilizacja pod władzą kobiecą najprawdopodobniej wyglądałaby zupełnie inaczej.
Mnóstwo eksperymentów naukowych pokazuje że nie wyglądałaby w ogóle, pierwszy z brzegu przykład (innych nie pamiętam xD) - holenderski program w przez kilka edycji kobiety pozostawione bez męskiej opieki nie zbudowały nie stworzyły po prostu kurna nic. Holenderskiego mainstreamu chyba nie podejrzewasz o zaściankowość? To jeszcze by uszło ale starszych braci w wyłudzaniu i lichwie to mam nadzieję że nie oskarżysz o sfałszowanie eksperymentu społecznego z kibucami? :nono:
Obecne równouprawnienie jest oparte na patriarchacie, gdzie to mężczyźni dyktują kobietom warunki. Oczywistym jest, że kobieta z racji swych ograniczeń fizycznych (chociażby możliwości zajścia w ciążę) nie może się równać z mężczyzną na tym polu.
Stwierdzasz że całkowite równouprawnienie (coś jak fakt autentyczny) jest poza możliwościami gatunku ludzkiego.
Poza tym dyskryminuje się kobiety ze względu na emocjonalność i większą neurotyczność; bez adekwatnego zaplecza do wykonywania trudnej pracy umysłowej wymaga się od kobiet nerwów ze stali i logicznego myślenia.
Gdyby przełożeni zapewnialiby im takie zaplecze to nadal nie byłoby równości bo mężczyźni nie mieliby go do dyspozycji.
Rodzice inaczej wychowują córki' date=' przeważnie kupując im zabawki, które nie rozwijają umiejętności strategii i logiki.[/quote'] Opierasz się na niepotwierdzonym i irracjonalnym założeniu że człowiek rodzi się jako czysta karta i można mu nakłaść do łba dosłownie wszystkiego, łącznie z tym co jest sprzeczne z cechami utożsamianymi z jego płcią. Skąd pewność że rodzice nie dopasowują strategii do dziecka które samo z siebie wykazuje określone predyspozycje aby uniknąć waśni z dzieckiem? Nie słyszałeś o dzieciach które od urodzenia mają zaplanowaną karierę a mimo to kładą na to drąga? Uważasz że kłamią? Nie zauważyłeś w sklepach jak dziewczynki płaczą teatralnie aby dostać najnowszą Barbie a chłopcy wydzierają się i obrażają dla napakowanego superbohatera? To według Ciebie o niczym nie świadczy? No pewnie, rodzice nauczyli ich "kochanie, jesteś chłopcem więc musisz to lubić. Powtórz - delta force rządzi a Barbie to głupia cipa" xDD
Obecna forma równouprawnienia - bez przewrotu w systemie wartości społeczeństwa - jest tylko pętlą zakładaną na szyje większości kobiet.

Nie dziwię się radykalnym feministkom, tak jak nie dziwię się antyfeministom. Feminizm był reakcją na dotychczasową agresję, a ta spowodowała sprzężenie zwrotne dodatnie, gdzie ta agresja, bunt i wzajemne krzywdzenie się osiągnęły apogeum.

Zawszona lewizna powinna po tylu klęskach swojej chorej zbrodniczej ideololo zrozumieć że coś takiego jak "przewrót w systemie wartości" nie istnieje w przyrodzie. Społeczeństwo zmieni się tylko gdy zauważy że zmiana jest dla niego dobra. Jest jeden wyjątek - zdarzenie lub proces który brutalnie uświadomi im życie w błędnym przekonaniu. Np. gdybym ocalał z katastrofy samolotu i wylądował w lesie i był zdany na łaskę żeńskiej wersji Bera Grylsa to pewnie bym przemyślał swoje reakcyjne wypociny. Ale jest też możliwość że uznałbym ją za jednorożca, wybryk natury, był jej dozgonnie wdzięczny i podziwiał ją ale spojrzenia na całą płeć nie zmienił ani na jotę. Teraz trzeba by takie drastyczne doświadczenie rozciągnąć na całą populację, nie potrafię nic sensownego wymyślić.

 

Swoją drogą wykształcone, pewne siebie kobiety są nie na rękę większości mężczyzn, m. in. dlatego, że nie dają sobą manipulować, a to prowadzi do kontroli seksualności przez kobietę. Dotychczas to mężczyzna wiódł w tym prym, szukając cichej, uległej, delikatnej dziewicy.
Masz na myśli socjologię i pedałogikę? :mrgreen: Kobieta jest upośledzoną istotą i zawsze da się zmanipulować gdy trafi na samca o wyższej wartości SMV, taka ich niska, śmieszna natura ;) Z kontrolą seksualności też jest słabo skoro taki raban podniosły w sprawie zakazu i podobno w Polsce odbywa się zyliard skrobanek rocznie. Głupie cipska :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem polega na tym, co Korat napisał, mianowicie cywilizacja pod władzą kobiecą najprawdopodobniej wyglądałaby zupełnie inaczej.
Mnóstwo eksperymentów naukowych pokazuje że nie wyglądałaby w ogóle, pierwszy z brzegu przykład (innych nie pamiętam xD) - holenderski program w przez kilka edycji kobiety pozostawione bez męskiej opieki nie zbudowały nie stworzyły po prostu kurna nic. Holenderskiego mainstreamu chyba nie podejrzewasz o zaściankowość? To jeszcze by uszło ale starszych braci w wyłudzaniu i lichwie to mam nadzieję że nie oskarżysz o sfałszowanie eksperymentu społecznego z kibucami? :nono:
Obecne równouprawnienie jest oparte na patriarchacie, gdzie to mężczyźni dyktują kobietom warunki. Oczywistym jest, że kobieta z racji swych ograniczeń fizycznych (chociażby możliwości zajścia w ciążę) nie może się równać z mężczyzną na tym polu.
Stwierdzasz że całkowite równouprawnienie (coś jak fakt autentyczny) jest poza możliwościami gatunku ludzkiego.
Poza tym dyskryminuje się kobiety ze względu na emocjonalność i większą neurotyczność; bez adekwatnego zaplecza do wykonywania trudnej pracy umysłowej wymaga się od kobiet nerwów ze stali i logicznego myślenia.
Gdyby przełożeni zapewnialiby im takie zaplecze to nadal nie byłoby równości bo mężczyźni nie mieliby go do dyspozycji.
Rodzice inaczej wychowują córki' date=' przeważnie kupując im zabawki, które nie rozwijają umiejętności strategii i logiki.[/quote'] Opierasz się na niepotwierdzonym i irracjonalnym założeniu że człowiek rodzi się jako czysta karta i można mu nakłaść do łba dosłownie wszystkiego, łącznie z tym co jest sprzeczne z cechami utożsamianymi z jego płcią. Skąd pewność że rodzice nie dopasowują strategii do dziecka które samo z siebie wykazuje określone predyspozycje aby uniknąć waśni z dzieckiem? Nie słyszałeś o dzieciach które od urodzenia mają zaplanowaną karierę a mimo to kładą na to drąga? Uważasz że kłamią? Nie zauważyłeś w sklepach jak dziewczynki płaczą teatralnie aby dostać najnowszą Barbie a chłopcy wydzierają się i obrażają dla napakowanego superbohatera? To według Ciebie o niczym nie świadczy? No pewnie, rodzice nauczyli ich "kochanie, jesteś chłopcem więc musisz to lubić. Powtórz - delta force rządzi a Barbie to głupia cipa" xDD
Obecna forma równouprawnienia - bez przewrotu w systemie wartości społeczeństwa - jest tylko pętlą zakładaną na szyje większości kobiet.

Nie dziwię się radykalnym feministkom, tak jak nie dziwię się antyfeministom. Feminizm był reakcją na dotychczasową agresję, a ta spowodowała sprzężenie zwrotne dodatnie, gdzie ta agresja, bunt i wzajemne krzywdzenie się osiągnęły apogeum.

Zawszona lewizna powinna po tylu klęskach swojej chorej zbrodniczej ideololo zrozumieć że coś takiego jak "przewrót w systemie wartości" nie istnieje w przyrodzie. Społeczeństwo zmieni się tylko gdy zauważy że zmiana jest dla niego dobra. Jest to proces wielostopniowy i długotrwały. Istnieje teoretyczny wyjątek - zdarzenie lub proces który brutalnie uświadomi im życie w błędnym przekonaniu. Gdybym ja np. ocalał z katastrofy samolotu i wylądował w lesie i był zdany na łaskę żeńskiej wersji Bera Grylsa to pewnie bym przemyślał swoje reakcyjne wypociny. Ale jest też możliwość że uznałbym ją za jednorożca, wybryk natury, był jej dozgonnie wdzięczny i podziwiał ją ale spojrzenia na całą płeć nie zmienił ani na jotę. Teraz trzeba by takie drastyczne doświadczenie rozciągnąć na całą populację, nie potrafię nic sensownego wymyślić. Właśnie dlatego napisałem że jest to wyjątek teoretyczny.

 

Swoją drogą wykształcone, pewne siebie kobiety są nie na rękę większości mężczyzn, m. in. dlatego, że nie dają sobą manipulować, a to prowadzi do kontroli seksualności przez kobietę. Dotychczas to mężczyzna wiódł w tym prym, szukając cichej, uległej, delikatnej dziewicy.
Masz na myśli socjologię i pedałogikę? :mrgreen: Kobieta jest upośledzoną istotą i zawsze da się zmanipulować gdy trafi na samca o wyższej wartości SMV, taka ich niska, śmieszna natura ;) Z kontrolą seksualności też jest słabo skoro taki raban podniosły w sprawie zakazu i podobno w Polsce odbywa się zyliard skrobanek rocznie. Głupie cipska :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem polega na tym, co Korat napisał, mianowicie cywilizacja pod władzą kobiecą najprawdopodobniej wyglądałaby zupełnie inaczej.
Mnóstwo eksperymentów naukowych pokazuje że nie wyglądałaby w ogóle, pierwszy z brzegu przykład (innych nie pamiętam xD) - holenderski program w przez kilka edycji kobiety pozostawione bez męskiej opieki nie zbudowały nie stworzyły po prostu kurna nic. Holenderskiego mainstreamu chyba nie podejrzewasz o zaściankowość? To jeszcze by uszło ale starszych braci w wyłudzaniu i lichwie to mam nadzieję że nie oskarżysz o sfałszowanie eksperymentu społecznego z kibucami? :nono:
Obecne równouprawnienie jest oparte na patriarchacie, gdzie to mężczyźni dyktują kobietom warunki. Oczywistym jest, że kobieta z racji swych ograniczeń fizycznych (chociażby możliwości zajścia w ciążę) nie może się równać z mężczyzną na tym polu.
Stwierdzasz że całkowite równouprawnienie (coś jak fakt autentyczny) jest poza możliwościami gatunku ludzkiego.
Poza tym dyskryminuje się kobiety ze względu na emocjonalność i większą neurotyczność; bez adekwatnego zaplecza do wykonywania trudnej pracy umysłowej wymaga się od kobiet nerwów ze stali i logicznego myślenia.
Gdyby przełożeni zapewnialiby im takie zaplecze to nadal nie byłoby równości bo mężczyźni nie mieliby go do dyspozycji.
Rodzice inaczej wychowują córki' date=' przeważnie kupując im zabawki, które nie rozwijają umiejętności strategii i logiki.[/quote'] Opierasz się na niepotwierdzonym i irracjonalnym założeniu że człowiek rodzi się jako czysta karta i można mu nakłaść do łba dosłownie wszystkiego, łącznie z tym co jest sprzeczne z cechami utożsamianymi z jego płcią. Skąd pewność że rodzice nie dopasowują strategii do dziecka które samo z siebie wykazuje określone predyspozycje aby uniknąć waśni z dzieckiem? Nie słyszałeś o dzieciach które od urodzenia mają zaplanowaną karierę a mimo to kładą na to drąga? Uważasz że kłamią? Nie zauważyłeś w sklepach jak dziewczynki płaczą teatralnie aby dostać najnowszą Barbie a chłopcy wydzierają się i obrażają dla napakowanego superbohatera? To według Ciebie o niczym nie świadczy? No pewnie, rodzice nauczyli ich "kochanie, jesteś chłopcem więc musisz to lubić. Powtórz - delta force rządzi a Barbie to głupia cipa" xDD
Obecna forma równouprawnienia - bez przewrotu w systemie wartości społeczeństwa - jest tylko pętlą zakładaną na szyje większości kobiet.

Nie dziwię się radykalnym feministkom, tak jak nie dziwię się antyfeministom. Feminizm był reakcją na dotychczasową agresję, a ta spowodowała sprzężenie zwrotne dodatnie, gdzie ta agresja, bunt i wzajemne krzywdzenie się osiągnęły apogeum.

Zawszona lewizna powinna po tylu klęskach swojej chorej zbrodniczej ideololo zrozumieć że coś takiego jak "przewrót w systemie wartości" nie istnieje w przyrodzie. Społeczeństwo zmieni się tylko gdy zauważy że zmiana jest dla niego dobra. Jest to proces wielostopniowy i długotrwały. Istnieje teoretyczny wyjątek - zdarzenie lub proces który brutalnie uświadomi im życie w błędnym przekonaniu. Gdybym ja np. ocalał z katastrofy samolotu i wylądował w lesie i był zdany na łaskę żeńskiej wersji Bera Grylsa to pewnie bym przemyślał swoje reakcyjne wypociny. Ale jest też możliwość że uznałbym ją za jednorożca, wybryk natury, był jej dozgonnie wdzięczny i podziwiał ją ale spojrzenia na całą płeć nie zmienił ani na jotę. Teraz trzeba by takie drastyczne doświadczenie rozciągnąć na całą populację, nie potrafię nic sensownego wymyślić. Właśnie dlatego napisałem że jest to wyjątek teoretyczny.

 

Swoją drogą wykształcone, pewne siebie kobiety są nie na rękę większości mężczyzn, m. in. dlatego, że nie dają sobą manipulować, a to prowadzi do kontroli seksualności przez kobietę. Dotychczas to mężczyzna wiódł w tym prym, szukając cichej, uległej, delikatnej dziewicy.
Masz na myśli socjologię i pedałogikę? :mrgreen: Kobieta jest upośledzoną istotą i zawsze da się zmanipulować gdy trafi na samca o wyższej wartości SMV, taka ich niska, śmieszna natura ;) Z kontrolą seksualności też jest słabo skoro taki raban podniosły w sprawie zakazu i podobno w Polsce odbywa się zyliard skrobanek rocznie. Głupie cipska :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś prawilniaku spod trójki że celem tego miejsca jest wsparcie i pomoc psychologiczna na ile pozwala stan wiedzy. Ja też plemiennie widziałbym koneserów dzieci na drzewie ale za czyn a nie myśli. Jesteś jakimś ultra lewusem że chcesz cisnąć po ludziach za myślozbrodnię? Zdziwiony że nazywam cię lewakiem? Hehe takie to życie jest czasem przewrotne jak kulawy na gazie :mrgreen: Wskaż ponadto gdzie autor jest "klepany po plecach" żebyśmy wiedzieli do czego się odnieść. A najlepiej podaj swoją definicję tego określenia bo jest całkiem mgliste.

Dziecka! A dziecko to jakaś świętość, obiekt kultu czy co że tak się unosisz? Że dziecko molestowanie boli bardziej niż gwałt na dorosłym? Nie ma kurva świętości! Są ludzie starsi i młodsi, głupsi i mądrzejsi a nie żadne olaboga toż to przeca dziecko, obywatel lepszej kategorii :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepcie sobie Kemara po ramieniu i ubolewajcie nad jego "przypadłością" a moim zdaniem powinien być pod nadzorem tak aby zminimalizować ryzyko skrzywdzenia jakiegoś dziecka. Dziecka!

 

 

Hehe takie forum , pedofil napisał post . świry przyklaskują i współczują i dają rady :DD ja pierdole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem osobą w młodym wieku, która od 2 lat pracuje w firmie spedycyjnej na stanowisku spedytora. Chciałabym podnieść swoje umiejętności zawodowe w celu awansu w mojej firmie. Wczoraj na jednym z forów znalazłam link do takiego ośrodka szkoleniowego: http://smartkursyszkolenia.pl i zastanawiam się, czy zrobienie tego typu kursu pomoże mi w uzyskaniu lepszej pensji w pracy. Nie mam się kogo spytać - do prezesa rzecz jasna nie pójdę. Jak ktoś z was był w podobnej sytuacji to będę bardzo wdzięczna o wypowiedź w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa bardzo serdecznie. Posiadam dość nieszablonowe pytanie, które dotyczy systemu monitoringu i zamontowania wideodomofonu w domu jednorodzinnym. Chciałbym aby została wykonana integracja systemu alarmowego z wideodomofonem. Chodzi mi o coś takiego, że jak odwiedzający dzwoni domofonem to automatycznie aktywuje się kamera monitoringu i rejestruje obraz przed domu. Widziałem ilustrację inteligentnego domu na tej witrynie internetowej i czy takiego rodzaju wideodomofony http://trans-sat.pl można spiąć w jedną całość. Nie wiem także czy nie występują wideodomofony, które same rejestrują obraz z kamery urządzenia. Czy możecie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się czuję bardzo źle. Czuję się jakbym miał deprechę.

 

Nic mi się nie chce. Tego nie, tamtego nie. ODECHCIEWA MI SIĘ ŻYĆ.

 

NIE WIEM CO BĘDZIE DALEJ ZE MNĄ. Każdy traktuje mnie jak gnoja, szuję, wyrzutka, z tych świń co mnie znają.

 

Jestem bliski załamania :P

 

smazrowski.JPG

 

Czy mogę wyjść z tego gówna??? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Postanowiłem napisać tutaj o moim problemie, ponieważ nie mam pojęcia co z nim zrobić.. Wszystko opisałem na takim jakby porównaniu, wszystko co tam napisałem (*Na kolorowo*) jest mojego autorstwa. Chciałbym abyście dali tutaj jakieś swoje opinie na ten temat, i czy warto porozmawiać o tym z psychiatrą u którego się leczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×