Skocz do zawartości
Nerwica.com

Współczesne dzieci to mięczaki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Deszcz czy tez zimno nie sa powodem przeziebienia podczas cwiczen.

 

No chyba jednak śa,skoro częsciej sie przeziebiamy w zime niż w lato,?? dawno

 

lub zaprzestanie cwiczenia nawet na kroka chwile moze juz do tego doprowadzic.

 

Czego sie tu człowiek nie dowie, biegnący człowiek tykającą bombą :D lalalalala alllah agaaaabar, aaaaaapssssik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wychlodzenie organizmu, wiec dopoki sie organizm nie wychladza nie ma zagrozenia.

Nie wiem czy w zimie sie tak czesto przeziebiamy. Wg. mnie na wiosne i jesien najczesciej.

Zimowe przeziebienia biora sie raczej (jesli organizm jest oslabiony ) z duzej roznicy temp panujacych miedzy mieszkaniem a dworem no i roznego rodzaju "przewian ale to juz od ubrania zalezy... brak czapki, biodrowki, stringi, zbyt krotkie kortki itp. Takie zimowe przewiania moga doprowadzic do powaznych i czasem nieuleczalnych chorob stawow, nerek i ukladu moczowego i ogolnie oslabiaja organizm przez co bardziej jest podatny na wirusy i bakterie.

W kazdym razie zima nie sprzyja rozwojowi bakterii i wirusow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stringi? :D

Jasne, akurat to ma znaczenie - czy ktos pod ubranie zalozy figi, stringi czy brazyliany.

Sadze, ze zadne.

Chyba ze ktos gustuje w obszernych gaciach frotte - pozostaje wspolczuc gustu.

 

Kurtki, wg bez kropki...

Coz. Zbedna edukacja - ponoc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w-f też był żenadą. Od początku podstawówki do końca technikum jakieś 90% zajęć to była gra w piłkę. Nie wiem, czy taki program czy szkoły na w-fistów, w-fistki zatrudniają palantów i palantki zafiksowanych na grze w piłkę.
Niby tam jakiś program mają który obejmuje wiele dyscyplin sportowych ale w praktyce różnie bywa. Ja miałem w technikum wfistę który sam był byłym lekkoatletą i ta dyscyplina dominowała przynajmniej gdy było w miarę ciepło, a zimą to się grało w kosza, siatkę, rzadziej siłownia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak widzę konserwatystów, jednak właściwie w ogóle nie dziwię im się. Pamiętają inną rzeczywistość. Ciekawe, jak to będzie z nami za kilkadziesiąt lat, aż strach myśleć. ;)

 

 

A tak na serio, to przecież ktoś te dzieci wychowuje na takie jakimi są, albo, co gorsza, pozostawia samym sobie. Jeszcze niedawno czytałam o walce dzieci o rodziców ze... smartfonami. To przykre :(

Jeżeli już tak walczą, to lepiej by było, gdyby przekuli zainteresowania dzieci w coś sensownego. Na przykład mogliby pozwolić im na rozwinięcie technicznych umiejętności, korzystania z elektroniki nie tylko w celach rozrywkowych itd. W sumie piszę, opierając się na autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałam, że Rosie chodziło o to, że dzieci muszą rywalizować ze smartfonami o uwagę rodziców.

 

Dokładnie o to mi chodziło :)

 

Swoją drogą od nazywania kogoś, jakiejś grupy czy indywidualnie, od mięczaków i rozwodzenia się nad tym, nie pomoże się ani światu, ani już na pewno tym, co ich tak nazywamy. Można sobie tylko po biadolić jak to kolejne cos jest na tym świecie, w tym kraju nie tak, ale nic to nie zmieni. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bielizne w zimie to nikomu stringow bym nie proponowal, oczywiscie zalezy to rowniez od odziezyx wiedzchniej. Pod spodnice lub jeans-y nie proponuje chodzic w stringach... najpozniej kolo piecdziesiatki niedowiarki przekonaja sie dlaczego. Bez wzgledu na to jak pisze sie kurtka wazne jest czy czlowiek wie jaka kupic sobie do jakich celow. Osobiscie na zime dla kobiet polecalbym slipy, zakrywaja posladki i dolne partie plecow co jest dosc wazne, bo mozna uniknac bardzo dokuczliwych chorob.

Przykladanie wagi do wygladu jest wazne, bo po tym poznac czy czlowiek sie ceni( nie chodzi mi tu o cene rzeczy tylko gust), tak samo jak wazne dopasowanie stroju do warunkow atmosferycznych, bo znaczy ze ceni sie swoje zdrowie, a jak ono zacznie posluszenstwa odmawiac to nie jest zbyt fajnie.

heh za kilkadziesiat lat bede biologicznycznym nawozem dla roslin.. wiec ciekawe mi sie to nie wydaje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J Osobiscie na zime dla kobiet polecalbym slipy, zakrywaja posladki i dolne partie plecow co jest dosc wazne, bo mozna uniknac bardzo dokuczliwych chorob.

P

ja mam kalesony faceta, dobrze okrywaja bo sa xxxl, siegaja kostek i grube :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bielizne w zimie to nikomu stringow bym nie proponowal, oczywiscie zalezy to rowniez od odziezyx wiedzchniej. Pod spodnice lub jeans-y nie proponuje chodzic w stringach... najpozniej kolo piecdziesiatki niedowiarki przekonaja sie dlaczego. Bez wzgledu na to jak pisze sie kurtka wazne jest czy czlowiek wie jaka kupic sobie do jakich celow. Osobiscie na zime dla kobiet polecalbym slipy, zakrywaja posladki i dolne partie plecow co jest dosc wazne, bo mozna uniknac bardzo dokuczliwych chorob.

Przykladanie wagi do wygladu jest wazne, bo po tym poznac czy czlowiek sie ceni( nie chodzi mi tu o cene rzeczy tylko gust), tak samo jak wazne dopasowanie stroju do warunkow atmosferycznych, bo znaczy ze ceni sie swoje zdrowie, a jak ono zacznie posluszenstwa odmawiac to nie jest zbyt fajnie.

heh za kilkadziesiat lat bede biologicznycznym nawozem dla roslin.. wiec ciekawe mi sie to nie wydaje xD

 

Slipy? To chyba nie jest bielizna DAMSKA.

Nie noszę stringów, ale nie wyobrażam sobie łazić w czymś, co zakrywa mi całe pośladki i plecy.

Poza tym - przemieszczam się głównie samochodem.

Po drugie - noszę płaszcze, bo są elegackie. Takie przed kolano.

Do tego noszę rajstopy 40 den (no to nie grzeje), ale do kolana siegają kozaki. Więc generalnie tylko kolana mi marzną.

 

KALESONY? To się da założyć pod spodnie od garniturów slim fitów? Śmiem twierdzić, że wyglądałoby się jak ostatni debil, który czymś sobie nogawki wypchał (nogawki w slim fitach są dość wąskie).

Bo małżonek takowych nie posiada (kalesonów znaczy).

Ale tak czy siak porusza się autem.

Panowie u nas ubierają się właściwie tak samo niezależnie od pory roku - spodnie garniturowe, marynarka, koszula z długim rękawem, krawat (choć niekoniecznie).

 

Jesteś mężczyzną i nosisz STRINGI?

Wybacz, ale mnie się jednak pewne rzeczy w głowie nie mieszą. Dla mnie taki mężczyzna byłby z automatu aseksualny. Facet powinien nosić bokserki.

 

Agusiaww - chodzisz w kalesonach? :shock: Nie lepiej kupić spodnie do jogi? Są ciepłe. I znacznie lepiej wyglądają - są po prostu seksowne, mimo że wygodne i sportowe. Osobiście jestem ich fanką. Dobrze opinają nogi i pośladki, dobrze się układają, po prostu dobrze wyglądają. Od legginsów różnią się tym, że nigdy nie prześwitują. Chodzę w nich po domu albo na fitness. Ewentualnie na spacer z psem.

Są jeszcze tregginsy. Też dobry wynalazek.

Poza tym - przypuszczam, że chodzisz w tym w domu - nie lepiej podkręcić ogrzewanie? Ja tak podkręcam ogrzewanie, że niezależnie czy jest lato, czy zima, to chodzę po domu z krótkim rękawkiem, w sukienkach, śpię w koszulkach na ramiączka do połowy uda... Po co mam się męczyć w 10 swetrach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, to przecież ktoś te dzieci wychowuje na takie jakimi są(

Myślę, że tu dwie rzeczy przyczyniają się do rosnącej ilości mięczaków (przede wszystkim chłopców), zarówno nowoczesne wychowanie, w którym dominuje stawianie na zapewnianie dziecku dużej wygody materialnej i emocjonalnej jak i ogólny wzrost wygód cywilizacyjnych.

Jeszcze na przełomie lat 90/00 takie dzieci trafiały się bardzo sporadycznie. Np u mnie na całą szkołę oprócz mnie było takich chłopców może kilku.

Z mięczakowatym społeczeństwem łatwiej zrobić, co się chce, więc przywódcom chyba to pasuje.

Wzrost wygód cywilizacyjnych jest naturalnym efektem postępu, natomiast nowoczesne metody wychowawcze to może być celowa zagrywka. Psychologowie w wielu krajach mają "zlecone", by rodzicom "zaciemniać" umysł i głosić jak najłagodniejsze podejście do dzieci, by wychowywali mięczakowate pokolenia, z którymi potem rząd będzie mógł robić, co chce, bo takie społeczeństwo się nie postawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrost wygód cywilizacyjnych jest naturalnym efektem postępu, natomiast nowoczesne metody wychowawcze to może być celowa zagrywka. Psychologowie w wielu krajach mają "zlecone", by rodzicom "zaciemniać" umysł i głosić jak najłagodniejsze podejście do dzieci, by wychowywali mięczakowate pokolenia, z którymi potem rząd będzie mógł robić, co chce, bo takie społeczeństwo się nie postawi.

Dlatego Europę zdominują niedługo muzułmanie bo są wychowywani w kulcie siły, patriarchacie i ogólnie w starym stylu, Europa zwłaszcza wydaniu skandynawskim czy zachodnioeurpejskim zostanie przez nich zmieciona.

 

Ja tez byłem i jestem mięczakiem ale nie koniecznie przez wychowanie a raczej przez cechy wrodzone. W porównaniu do tego jak wychowuje się dziś dzieciaki byłem wychowany w biedzie i posłuszeństwie choć w moich czasach wielu miało jeszcze dużo "gorzej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do bycia mięczakiem uważam, że przyczyniło się zarówno wychowanie, jak i czynniki wrodzone. Nie chodzi jednak o czynniki genetyczne. Jako czynnik wrodzony obstawiam, że przebiegu ciąży poszło coś nie tak.

Mój ojciec w wieku 12 lat podobno był życiowo znacznie bardziej zaradny i samodzielny niż ja obecnie. A w szkole nie pozwolił sobie w kasze dmuchać i należał do największej szkolnej paczki chuliganów. Ogólnie w mojej rodzinie jestem jedynym skrajnym mięczakiem (jeden wujek tylko był mięczakiem, ale takim średnim). Można powiedzieć, że wyglądam na tle mężczyzn w mojej rodzinie jak gówno na trawie.

Podobno kiedyś nie byłem aż taki, mięczakiem takim "na full" stałem się w wieku 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo iiwaa majtki zarowno meskie jak i damskie dzieli sie na: stringi,tanga, string-tanga,slipy,slipy sportowe, minislipy,Pantsy, bokserki, retro.

Kazde z nich sa produkowane zarowno dla mezczyzn jak i dla kobiet.Dlatego jest ich tyle na rynku zeby kazdy wybral sobie jakie lubi.

Ja np. lubie chodzic w czyms co mi tylek zakrywa dlatego nosze spodnie:)

Co do slimm fit. To faktycznie fajny trend podkresla sylwetke, przez odpowiednie umiejscowienie wciec, jednak nogawki w nich nie musza byc waskie, nie kazdy "rurki" lubi zwlaszca jesli chodzi o wygode. Poza tym kalesony nie sa az tak grube zeby mozna bylo rozpoznac czy sa ubrane pod spodniami czy nie, zwlaszcza ze dobrze przylegaja do ciala.

Tak jestem mezczyzna i chodze rowniez w stringach, zastanawia mnie to co moze w tym byc aseksualnego, ale to Twoj odbior.

Poza tym nie uwazam ze jest cos co powinien nosic facet a czego nie. Jest coprawda powiedzonko okreslajace co facet w zyciu zrobic powinien ale w dzisiejszych czasach nawet to nie aktualne.

Ze wzgledu na ochrone srodowiska nie wszedzie jezdze autem, sprawy ktore zalatwiam w okolicy czyli do 2km od miejsca zamieszkania zalatwiam chodzac pieszo a dalsze czyli do 10 km czasami jezdzac rowerem. Poza tym w mieszkaniu sauny z tego wlasnie powodu rowniez w zimie nie robie. Zbyt wysoka temp. wplywa niekorzystnie na organizm ludzki, a zbyt mocne grzanie zwieksza ilosc opalu a co za tym idzie emisje gazow ktore nas powoli ale skutecznie zabijaja. U nas zycie swiadome i w zgodzie z natura nabiera coraz wiekszej wagi a i taka swiadoma polityka chroniaca srodowisko daje sie zauwazyc.

Europe juz dominuja muzulmanie. Przecietna rodzina europejska ma 1-2 dzieci. Muzulmanie 5-7 a czasem i wiecej. Wiec im wojny nie potrzeba, wystarczy cierpliwie poczekac.

Stales sie mieczakiem mark123 w wieku 7miu lat, i nigdy nic nie chciales z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×