Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mundrości o seksie analnym i nie tylko


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem ciekawy jakie wrażenia ma facet,

----to samo co w cipę tylko ciaśniej , KONIECZNIE z żelem bo można zatrzeć cylinder ;) . Kiedyś częściej to stosowałem z żoną , teraz juz wcale . Jednak w grzesznych swoich fantazjach seksualnych dmuchnąłbym tym sposobem młodą , czarującą dziewczynę . Jest w tym sposobie jakaś orgiastyczna męska super---dominacja nad żeńską połówką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W seksie analnym jest jedna generalna zasada ,przede wszystkim wielka delikatność i wyczucie , ruchy frykcyjne penisa są mniej głębokie i krótsze . Często na początku pojawia się ból u kobiety przy wsadzaniu członka ,,, potem juz jakoś leci , kiedy mięśnie kobiety się rozlużniają . Nigdy nie spuszczałem się do pupska :lol: ,,, przed samym orgazmem dawałem do papu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok, że ten temat dalej wisi :mrgreen:

No, właśnie. Nakręca moją nerwicę :-|

 

Co sie stalo?

O ten obrzydliwy komentarz atica chodzi?

No moglby sie powstrzymac, bo i bez nerwicy wypowiedz wprost do porzygania - i wcale niezabawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bakterie e.coli szaleją :mrgreen:

iiwaa, dokładnie , trafiłaś w sedno problemu.

Nie wiem czy akurat te bakterie czy inne ,ale ryzyko zakażenia ( a co za tym idzie rozchorowania się kobiety) podczas nieumiejętnego uprawiania seksu analnego jest ogromne . W odbycie znajduje sie multum chorobotwórczych bakterii i bezpośrednia penetracja obydwu żeńskich dziurek może skończyć się nieciekawie ( dla kobiety ) . POWINNO SIĘ prawidłowo podczas uprawiania tego rodzaju zboczeństwa ;) po każdym wyjęciu prącia z pupy ( i chęci wsadzenia jej do szerszej i wilgotniejszej szparki) dokładnie umyć walecznego pod czystą bieżącą wodą ( ew. w strumieniu , jak sie jest z Lubą na wycieczce pod namiotem ), a potem dopiero załadować od nowa soczystą , spragnioną kwoczkę . Osobiście nigdy tak nie robiłem ( a powinienem !!!) ,ale jak tu biegać w wackiem po każdym wsadzeniu tu i ówdzie do kibla pod kran . Jednak jak juz ktoś się zdecyduje na tego rodzaju zabawy" we dwoje " niech lepiej nie ryzykuje i umyje swojego oblepionego kałowymi bakteriami kutasa , a potem dopiero jedzie dalej z koksem . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Req_,

Twoja odpowiedż była do mnie ?

Osobiście uważam ,że do seksu analnego trzeba w jakiś sposób dorosnąć w Związku .Zaufać sobie .I musi być do tego i na to zgoda obydwu osób mężczyzny i kobiety ( nie interesują mnie w tej chwili homoseksualne konotacje , bo tam też z braku laku trzepią sie chłopaki po dupach ;) ).

Robiłem to tylko z Żoną i to też dopiero po kilku latach małżeństwa . Wali mnie co kto o tym mysli , jebie mnie to serdecznie .

Zapcham wszystkie dziury i dziurki , które ma Żona , jak nie penisem to lateksowym kolesiem na bateryjki. Niech Ją tylko rozkosz pochłonie , niech odleci w orgiastycznej amnezji w lepsze za---Światy ,,,choćby na chwilę . Chociaż tyle mogę jej jeszcze dac oprócz swojej mocno przejeeebanej nerwicy .

Widocznie dupa nie jest tylko od srania :lol:

A kto sie brzydzi to niech niech również nie sra .

sorrry ,,, juz poleciałem z tematem za daleko . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoduje raka

 

a na raka najlepsza jest sraka .

Nie wyrzucajcie tego tematu , jest cięzki jak spadająca kupa do klopa ,,, ale życiowy i wcale nie śmierdzi .

Już się tyle Tutaj napisałem o lekach i psychoterapiach , wierze etc,,,że w końcu dotarłem analnej przystanii :lol:Michellea, nie czytaj i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Cóż - ludzie robią różne rzeczy. Osobiście nie praktykuję, ale jestem tego świadoma.

Sądząc po tym, co wiele razy czytałam przy okazji wykonywania zawodu, to seks analny to pikuś i żadna perwersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×