Skocz do zawartości
Nerwica.com

udowodnij mi że jestem chory! :)


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewnym forum, ktoś kopiuje linki do miejsc gdzie pisałem o swojej chorobie. Już wielokrotnie tłumaczyłem, że nie jestem chory, więc to mnie w ogóle nie rusza. Natomiast trudne to jest z tego względu, że buduje mój wizerunek jako osoby chorej.

 

Pisałem jakieś farmazony, że chodziłem do szkoły specjalnej, rodzicie mnie bili i tego typu rzeczy. Czemu to pisałem? nie wiem jak człowiek ma za dużo wolnego czasu, to może tak jest.

 

 

Nie wiem dlaczego w dobie internetu ludzie podchodzą tak poważnie do tego, co ktoś pisze w sieci w ogóle nie znając sytuacji?

 

Te wpisy są i będą i szczerze mam to gdzieś, jak ktoś chce mnie "prawdziwego" oceniać na podstawie tych głupich wpisów, to przecież nie mój problem?

 

 

czy jestem chory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one man show, Twoje posty są czasami chaotyczne - zwracali na to uwagę (i to nie raz) inni użytkownicy. A to czy ktoś jest chory, czy nie - nie da się tego do końca stwierdzić przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jestem chory?

A jak się czujesz? I jak myślisz? Chory czy nie, od Twojego myślenia to zależy.

 

ze względu na pewne rzeczy, które wydarzył się w moim życiu można tak twierdzić. ale mam wrażenie, że TERAZ nikt ze względu na tą przeszłość nie chce wysłuchać mnie i zrozumieć, że jednak nic mi nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:zonk: ja mam cos takiego ze boje sie ze kogos skrzywdze nozem i to jest czasami takie silne ze mysle ze to zrobie :why: czy to nie jest schizofremiczne ?? i czy cos takiego naprawde kiedys moge zrobic ??
uzywaj plastikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który traktuje nas,jak speców od swojej choroby.

 

może faktycznie nie wypowiadam się w sposób precyzyjny, ale pytanie: "czy jestem chory?" odnosiło się do wypowiedzi, które zamieszczam na tym forum, a nie do ogólnego rzeczywistego stanu.

 

Nie gniewam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×