Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeszczep Głowy ?


Gość klex

Rekomendowane odpowiedzi

A może tak przeszczep głowy, coraz bliżej. Przełomowe badania.

 

Najnowsze wyniki badań przeprowadzone przez włoskiego neurochirurga Sergio Canavero sugerują, że jesteśmy coraz bliżej pierwszego na świecie przeszczepu głowy.

 

Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-przeszczep-glowy-coraz-blizej-przelomowe-badania,nId,2277967?parametr=polecamy&iwa_source=rek:3#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tak samo skomplikowane ciała zwierząt jak ludzkie ciała.

 

No mimo wszystko mamy bardziej skomplikowane ciała od pierwotniaków i rozbudowane mózgi od świń czy myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No były robione eksperymenty na zwierzętach ale ich ciała są mniej skomplikowane od ludzkich i takie monstrum przeżywało co najwyżej kilka dni.
monstrum to można co najwyżej nazwać człowieka który to zrobił! :evil::evil:

Mnie też to bulwersuje, chociaż nie wiem, czy słusznie. Wszak czego się nie robi w imię nauki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie bulwersuje, jak by nie patrzeć, świat zwierząt jest z deczka popieprzony, od zwykłej brutalności aż po różne dziwne, wymyślne rzeczy, typu składanie jaj w zdrowym organizmie ofiary, tak posłużyła za pokarm, na żywca oczywiście.

Można mi teraz pisać, że jestem człowiekiem bez serca, nie obrażę się 8)

 

Eksperymenty na ludziach podczas II wojny - tam poziom sk%$#@!@# został przekroczony, zresztą w wielu innych miejscach na planecie, które nie zostały udokumentowane, ani nagrane, masakryczne rzeczy musiały się dziać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mi teraz pisać, że jestem człowiekiem bez serca, nie obrażę się 8)

Ja ostatnio zostałam nazwana ociężałą umysłowo bez uczuć, bo napisałam, że bardziej cenię życie ludzkie od życia zwierzęcia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mi teraz pisać, że jestem człowiekiem bez serca, nie obrażę się 8)

Raczej człowiekiem przyjmującym wszystko intelektualnie (to chyba nie brzmi jak afront?).

 

Ja ostatnio zostałam nazwana ociężałą umysłowo bez uczuć, bo napisałam, że bardziej cenię życie ludzkie od życia zwierzęcia. :mrgreen:

Nie bierz sobie tego do serca. Ludzie, kiedy nie dążą do merytorycznej dyskusji, lecz do kłótni na tle światopoglądowym, uciekają się do erystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, ze nasz umysł siedzi w głowie, to byłby to raczej przeszczep ciała a nie głowy ;)

 

Moim zdaniem warto prowadzić próby w tym kierunku. Pomyślcie o tych wszystkich ludziach z czterokończynowym paraliżem. Dla nich to szansa na normalne życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×