Skocz do zawartości
Nerwica.com

503 Service is Unavaliable!!!!


inn@

Rekomendowane odpowiedzi

Odechciało mi się tego forum przez ten 503. Spada mi motywacja żeby tu pisać, piszę coś co mi się wydaje wazne i mi to znika. Nawpie.przali reklam i tych filmików z rozczochrańcami którzy to niby mają tak nam "pomagać" ale obrzydliwe są dla mnie te mordy. Nie wiem czy kogoś zachęcą do swoich usług ale ja każdego kto ma tu filmik na tym forum omijałabym bardzo szerokim łukiem. A już najgorsze są te stare pryki, wyglądają obleśnie, zmarchy a na to tony make upu - fuj!!!! Albo się błyszczą. Albo jąkają. Albo stękają, jakby z sedesu nagrywali. Mam różne adblocki i inne bariery ale oczywiście raz na czas się aktualizują kody i znów się to pokazuje. Przez to serwery padają i są przeciążone a ludzie nie mogą tu wchodzic i rozmawiać!!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się tego forum przez ten 503. Spada mi motywacja żeby tu pisać, piszę coś co mi się wydaje wazne i mi to znika. Nawpie.przali reklam i tych filmików z rozczochrańcami którzy to niby mają tak nam "pomagać" ale obrzydliwe są dla mnie te mordy. Nie wiem czy kogoś zachęcą do swoich usług ale ja każdego kto ma tu filmik na tym forum omijałabym bardzo szerokim łukiem. A już najgorsze są te stare pryki, wyglądają obleśnie, zmarchy a na to tony make upu - fuj!!!! Albo się błyszczą. Albo jąkają. Albo stękają, jakby z sedesu nagrywali. Mam różne adblocki i inne bariery ale oczywiście raz na czas się aktualizują kody i znów się to pokazuje. Przez to serwery padają i są przeciążone a ludzie nie mogą tu wchodzic i rozmawiać!!!!.

Na old fagusów i ich gunwo filmiki z selloutem polecam adblock (ale jest) + zmiana skórki forum na starą - zero video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol ja wiem że adblock, ale przecież to się aktualizuje i znowu wyłażą, to po raz, a po dwa - widok silver jest tylko po zalogowaniu, a jak chcę tylko poczytać to się nie loguję. A po trzy - ani adblock ani silver Ci nie pomoże jak masz 503.

Ja nie mam nic do Adminów Forum, wiem że Grupa itp. ale napisać co o tym sądzę do świata chciałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle dlaczego forum się sprzedało? oddało? w ręce abczdrowie? Przed przejęciem, takich problemów technicznych chyba nie było.

W ogóle zauważyłem, że ta grupa przejęła wiele stron związanych ze zdrowiem...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie do białej gorączki doprowadza fakt, ze forum wywala dokładnie wtedy kiedy wiekszosc ma wlasnie czas, zeby na nim posiedziec. Nosz ile mozna???????!!!!!!! Zrobcie z tym cos do cholery i nie obchodzi mnie kto to mialby zrobic!!!!!!

Ulzylam sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagatelka, to już pytanie do Naczelnego Admina. Z tego, co pamiętam, bo jak się dokonywała współpraca z abc, to mnie jeszcze w szeregach Ekipy nie było, to Forum rozrosło się do takich rozmiarów, że potrzebowało wsparcia technicznego, psychologa i tak dalej. Kłopoty techniczne były i to bodajże nawet większe niż obecnie.

 

Takich wielkich KŁOPOTÓW jak obecnie, to od 2011 roku( jak Tu jestem ) nie było . Całe te zmiany z nową skórką Forum to lipa jak nie wiem ,,, a teraz te awarie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwa konfidenci,spiskowcy rewolucjoniści,oczywiście że Pani Grażynka jest zadowolona z zarobków - musi

Sama tak mówiła (to że wisiała nad kotłem lawy nie ma nic do rzeczy)

na_leśnik, Paaanie,kuhwa przez najbliższe 324 lata pan nie zobaczysz nic innego jak nieskończonych śniegów sybiru,czasem może raz na czas kawałek psiej,kaukaskiej dupy,toć to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwa konfidenci,spiskowcy rewolucjoniści,oczywiście że Pani Grażynka jest zadowolona z zarobków - musi

Sama tak mówiła (to że wisiała nad kotłem lawy nie ma nic do rzeczy)

 

że niby ja? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×