Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam znowu :D


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to zły dział ale widzę że to już standard na tym portalu dlatego pokusiłem się zachęcony krótkim oczekiwaniem na odpowiedź przyłączyć do tego zbiorowiska gapciów :mrgreen:

W poniedziałek mam umówioną wizytę u psychiatry państwowej (też ktoś zauważył że bardzo dużo kobiet pracuje w tym mimo pozornych trudności to jednak banalnym w wykonywaniu zawodzie? xd), chciałbym abyście mi doradzili o jakie leki na bezsenność powinienem ją poprosić i czy w ogóle jest sens. Jak ją tak po ludzku poproszę o receptę na konkretny lek to okaże dobrą wolę i rozumiejąc durnowatość obecnego prawa go zapisze czy raczej będzie traktować jak mnie jak gówniarza który się nie zna i może w rzyć pocałować bo nie po to recepty wymyślono żeby sobie pacjent jak wolny człowiek sam decydował?

 

BTW skoro psychotropy są na receptę żeby ludzie się nie wykończyli to dlaczego nie może być narkotyków na receptę, zapisywanych w takiej ilości na osobę żeby nie miała okazji kopnąć przez nie w kalendarz, HE?! Szach mat lewusy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema.

Ej no nie narzekaj. W aptece masz benzo, barbi, metylofenidat, prawoskrętną amfetaminę, metamfetaminę (na import docelowy), morfinę, fentanyl, oksykodon, tramadol, dxm, kodeinę. Czego Ci tam brakuje? ;)

Uklęknij to dam Ci possać xD

Właśnie w tym problem że sam widok tych nazw przyprawia mnie o zawrót głowy. Mimo że wolnościowy to jednak potrzebuję nieco opieki w tej chwili :oops: Chciałbym uniknąć sytuacji gdzie ona wpisuje cokolwiek na receptę a potem się w sieci dowiem że to szajs i jedyne jego efekty są uboczne tylko na odwrót - usłyszeć kilka sprawdzonych nazw i do nich przekonywać na wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łiii! Dostałem dziś receptunię na Trittico :yeah: Zalecenia wyglądają następująco:

1 - 3 dzień -> 1/3 tabletki;

4 - 6 dzień -> 2/3 tabletki;

następnie -> 1 do 2 tabletek.

Wszystkie dawki mają być zażywane na 1 do 1,5 godziny przed położeniem się spać. Dawki mają być zwiększane gdy w danym przedziale czasu jakość snu się nie poprawi, czy trzeci okres ma trwać 7 do 9 dni to nie wiem, zapomniałem zapytać :bezradny: Ale jak coś to przedzwonię. Ktoś coś jak mu się to widzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry lek. Nie rozwali Ci libido, nie uzależni i być może pomoże. Ja po nim dostawałem strasznej hipotonii ortostatycznej, obys Ty nie miał.

Nie strasz nie strasz! :P Z tego co wyczytałem to hipotonia jest efektem połączenia z innymi lekami, ja na szczęście nic nie biorę. Mój problem nie jest również tak uciążliwy żebym brał po kolei nie wiadomo ile leków. Spróbuję z tym jak przestanie mi się samoistnie poprawiać i zobaczę czy poprawa snu będzie stała a jak nie to jakoś sobie spróbuję poradzić śpiąc trochę gorzej. Dziękuję za głos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittico to dość dobry lek nasenny. Wielu pacjentów go sobie chwali za właśnie "małą inwazyjność", tzn. za relatywnie mało skutków ubocznych. Musisz sam przetestować i zobaczyć, czy na Ciebie działa. Efekt terapeutyczny widoczny zazwyczaj po 2 tygodniach od rozpoczęcia leczenia, tym bardziej, że Ty zaczynasz od najmniejszej możliwej dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×