Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ban na wizazu


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj moje konto na wizazu zostało zbanowane. Po wejściu na stronę czy to z google czy historii przeglądania widzę tylko komunikat o tym. Nie mogę nawet się wylogować. Wygląda na to że jedynym wyjściem jest zmiana IP, chyba że ktoś zna inny sposób na obejście tamtejszej cenzury? Uniżenie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą że za trolling. Ale z wizazem tak już jest że jak głosisz poglądy sprzeczne z linią ideową portalu i większości użyszkodniczek to wyzywają cię od trolla. A ja cały czas starałem się być kulturalny. Znam jednego gostka co dostał perma za podpis ŚWO :bezradny: że to niby nawoływanie do przemocy. A przecież to normalna wielowiekowa tradycja że za działalność na szkodę państwa kończyło się delikwenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociazby zauwazalny brak szacunku i swoista niechec do tych chcacych wymienic sie pogladami

Tutaj tego również nie brakuje, a co gorsza, panuje hulanka i swawola.

Kiedyś obserwowałam jakiś wątek socjologiczny na tamtym forum i poza napastliwymi wypowiedziami dwóch - trzech niezbyt rozgarniętych użytkowniczek kilkudziesięciostronicowa dyskusja była całkiem ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą że za trolling. Ale z wizazem tak już jest że jak głosisz poglądy sprzeczne z linią ideową portalu i większości użyszkodniczek to wyzywają cię od trolla. A ja cały czas starałem się być kulturalny. Znam jednego gostka co dostał perma za podpis ŚWO :bezradny: że to niby nawoływanie do przemocy. A przecież to normalna wielowiekowa tradycja że za działalność na szkodę państwa kończyło się delikwenta.

Jak również jest wielowiekowa tradycją, że za głoszenie poglądów sprzecznych z linią ideową kończyło się na stosie, więc w profilaktycznie proponuję samospalenie wam obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabinizm - pewnie dyskusja sprowadzała się do kosmetycznych ;D różnic ale sam rdzeń poglądowy i większości był podobny. W przeciwnym razie leciałyby łatki trolli.

 

NN4V - mówisz o swoich czerwonych idolach którzy wymierzali kary jakich nie przewidywało ich własne prawo albo kolektywizowali kobiety do seksu? :105:

 

BTW, działałem tam jako Volvorine, założyłem temat pt. "odebranie obywatelstwa za seks z obcokrajowcem", jak ktoś z prawa chce sobie poczytać gorąco zapraszam, cztery strony permanentnej orki :great: Na końcu tempe strzały którym nie udało się mnie wyprowadzić z równowagi poprosiły jakiegoś nadwornego historyka (albo po prostu gościa ogarniętego w wyszukiwaniu informacji :tel: ) żeby mnie zaorał widzą książkową no ale chyba nie czuł się na siłach bo jego też zaorałem, po moim ostatnim wpisie 45 minut ciszy i mod zamyka wątek. Musiał to zrobić żeby maniurki mogły sobie tłumaczyć "ja to bym mu pocisnęła ale już nie można" :blabla: Tak sobie oto femipopiertolistki tam poczynają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabinizm - pewnie dyskusja sprowadzała się do kosmetycznych ;D różnic ale sam rdzeń poglądowy i większości był podobny. W przeciwnym razie leciałyby łatki trolli.

Raczej nie. Intelektualistki i inne błyskotliwe niewiasty pisały o faktach i ciekawych obserwacjach, te rozemocjonowane opierały się wyłącznie na własnym widzimisię i każdą wypowiedź traktowały personalnie.

 

Może wizażanki nie były w stanie wyprowadzić Cię z równowagi, lecz ban okazał się skuteczny. Świadczy o tym założenie wątku na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabinizm - pewnie dyskusja sprowadzała się do kosmetycznych ;D różnic ale sam rdzeń poglądowy i większości był podobny. W przeciwnym razie leciałyby łatki trolli.

Raczej nie. Intelektualistki i inne błyskotliwe niewiasty pisały o faktach i ciekawych obserwacjach, te rozemocjonowane opierały się wyłącznie na własnym widzimisię i każdą wypowiedź traktowały personalnie.

 

Może wizażanki nie były w stanie wyprowadzić Cię z równowagi, lecz ban okazał się skuteczny. Świadczy o tym założenie wątku na ten temat.

Widocznie temat musiał je wyjątkowo rozjuszyć bo o żadnej nie powiedziałbym że w ogóle ma jakikolwiek intelekt, zamiast tego stereotypowa kupa emocji i przeczący sobie wewnętrznie bełkotek. Skuteczny ten ban jest, nie mogę ze swojego lapka tam wejść :P Ale wątpię czy zasadny. Chyba że należał mi się za to jaki mam stosunek do nich. Coś jak myślozbrodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×