Skocz do zawartości
Nerwica.com

memy internetowe zniszczyły mu życie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=u98bATAdaAs][/videoyoutube]

 

 

 

 

Filmik widziałem już jakiś czas temu, do założenia tematu przyczyniła się strona główna sport.pl, która dziś rano wyglądała tak:

artykuły[/i] ze śmiesznymi obrazkami.

Ze świecą można szukać rzetelnego dziennikarstwa sportowego, analiz pomeczowych, zamiast tego wszechobecne memy. Z drugiej strony, nie ma sensu nic im pisać, to kompletnie nic nie da, memy odnotowywują najwięcej wejść, bez nich słupki by pospadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przykre...nieznam dokladnie sprawy ale pewnie chodzi o wykorzystanie czyjegos wizerunku. Nie dawno zbulwersowala mnie sytuacja z mojej rodzimej miejscowosci. Pewnie jacys gimnazjalisci zrobili zdjecie jakis czas temu 2 pijaczkom i krazy po sieci i beka nawet wsrod miejsowych jest. Nie wiem czy owi panowie byli swiadomi jacy "slawni" w sieci za zycia, niestety juz obaj w zaswiatach a beka nadal.. Dodam, ze jeden z nich mimo, ze pijaczek ale bardzo w porzadku czlowiek, po cichu dowiedzialam sie kto mi podkrada ta i owo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To życie mu zniszczyło życie, a nie memy ;)

 

salir, porządny człowiek, to ma najbardziej przejebane na tym swiecie, a to dlatego że nikt sie ich nie boi bo porządny nie kąsa, wiec mozna mu stanąć na głowie i zrobić klocka, porządny nic nie zrobi bo jest porządny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, porządny człowiek, to ma najbardziej przejebane na tym swiecie, a to dlatego że nikt sie ich nie boi bo porządny nie kąsa, wiec mozna mu stanąć na głowie i zrobić klocka, porządny nic nie zrobi bo jest porządny.

To raczej brak asertywności, a nie bycie porządnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, porządny człowiek, to ma najbardziej przejebane na tym swiecie, a to dlatego że nikt sie ich nie boi bo porządny nie kąsa, wiec mozna mu stanąć na głowie i zrobić klocka, porządny nic nie zrobi bo jest porządny.

To raczej brak asertywności, a nie bycie porządnym.

 

No i mamy wyrok. Człowiek widocznie nie moze postrzegać tego świata przez pryzmat inny wartości, bo jak cie wydymaja, to twoja wina bo jestes frajer, jak nie potrafisz mówić "nie" to brak asertywności. Wierz czy nie, istnieją ludzie którzy wolą ograniczyć relacji z ludzmi niż przebywać z nimi i ciągle powatrzac słowo "NIE"

 

kilka lat temu na pewnym forum zostalam bohaterka mema - nie obrazilam sie wcale :D

 

Jestem za Ciebie dumny :o

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to grali u siebie, co bedzie w Madrycie albo w Dortmundzie? nie wiem czy te pomyje które na nich polecą były warte tej kasy, chociaż co w tych czasach człowiek nie zrobi dla kasy.
Real i Borussia wystawią rezerwy bo po co maja eksploatować piłkarzy na takich cienkich grajków chyba że Ronaldo będzie chciał zawalczyć o króla strzelców LM. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy wyrok. Człowiek widocznie nie moze postrzegać tego świata przez pryzmat inny wartości, bo jak cie wydymaja, to twoja wina bo jestes frajer, jak nie potrafisz mówić "nie" to brak asertywności. Wierz czy nie, istnieją ludzie którzy wolą ograniczyć relacji z ludzmi niż przebywać z nimi i ciągle powatrzac słowo "NIE"

Napisałam o czymś oczywistym. Nie wiem, skąd to oburzenie. Wg mnie utworzyłeś błędną rówoważność, pomijając już fakt, że czarno - białą.

Asertywność to nie tylko umiejętność mówienia "nie", lecz postawa związana z poczuciem pewności siebie, płynąca z wewnątrz. Dopóki nie jesteś asertywny, każdy może wodzić Cię za nos, nawet gdy jesteś świadom tego.

Asertywność to cnota silnych i dojrzałych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabinizm, Napisałem o tym, że niektórzy ludzie rozwineli troche inne cechy-umiejetnosci, takie jak wrażliwośc emaptia itp i w inny sposób odbierają ten świat, tacy ludzie często nie potrafią i nie chcą użerać się z ludzmi -nie mają wyrobionego charakteru i ja twierdze że to nie jest żaden błąd. Ty natomiast zarzucasz im brak asertywności- czyli w jakiś sposób ułomość, do tego okraszasz to słowami o braku siły i dojrzałość.

 

I to jest oczywistość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty natomiast zarzucasz im brak asertywności- czyli w jakiś sposób ułomość, do tego okraszasz to słowami o braku siły i dojrzałość.

Staram się, by moje wypowiedzi były obiektywne.

Nie zarzucam Tobie niczego. Nie bierz do siebie tego, co piszę.

 

Rabinizm, Napisałem o tym, że niektórzy ludzie rozwineli troche inne cechy-umiejetnosci, takie jak wrażliwośc emaptia itp i w inny sposób odbierają ten świat, tacy ludzie często nie potrafią i nie chcą użerać się z ludzmi -nie mają wyrobionego charakteru i ja twierdze że to nie jest żaden błąd.

Ale jedno nie wyklucza drugiego, gdyż można być jednocześnie szlachetnym i silnym. Analogicznie: słaby i podły, słaby i szlachetny, silny i podły.

Jeżeli chodzi o tę błędną równoważność porządny <==> nieumiejący się obronić, to jedno nie ma zbyt wiele wspólnego z drugim, m. in. z tego samego powodu, który podałam wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się, by moje wypowiedzi były obiektywne.

Nie zarzucam Tobie niczego. Nie bierz do siebie tego, co piszę.

 

Oczywiscie że zarzucasz, moze nie swiadomie, ale to robisz, tak jak i ja, i my wszyscy nawzajem sobie, zyjac w tym bajzlu. I prosze cie, nie mów mi ze widze tylko w czerni :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się, by moje wypowiedzi były obiektywne.

Nie zarzucam Tobie niczego. Nie bierz do siebie tego, co piszę.

 

Oczywiscie że zarzucasz, moze nie swiadomie, ale to robisz, tak jak i ja, i my wszyscy nawzajem sobie, zyjac w tym bajzlu. I prosze cie, nie mów mi ze widze tylko w czerni :great:

Może nieświadomie tak robię, lecz nie mam wpływu na swoją nieświadomość. Nie ja napisałam software do swojego organicznego procesora.

Czuję, że dyskusje z Tobą będą dla mnie udręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywołaliście temat wysokiej porażki Legii - ależ ten trener musi być mocny psychicznie, po beznadziejnej grze w lidze, lidze mistrzów itd (ogólnie katastrofa), na jego miejscu dawno złożyłbym wypowiedzenie, zapadł się pod ziemię i nie pokazywał ludziom na oczy :pirate:

Niedawno prezes poinformował o jego odsunięciu na twiterze, to się okazało, że sam zainteresowany, nic na ten temat nie wie :pirate: Jak to mawia młodzież szacun dla ludzi nic nie robiących sobie z krytyki.

 

A wracając do pana Janusza z tematu, psycholog dobrze mu powiedział, nie da się nic zrobić w tej sytuacji, trzeba z tym żyć i się nie przejmować, łatwo powiedzieć, gorzej z wykonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon kradne, troche zmieniam...mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko :D

Tylko czy widac bo ja nie widze :?

 

Co do tematu...psychologom sie latwo mowi ale to niestety prawda bo innej rady nie ma...ja sie pogodzilam z pewnymi faktami w moim zyciu i probuje isc na przod a gdzie to mnie zaprowadzi to nie wiem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×