Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pergabalina Liryca a nerwica


agunka29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj lekarz zapisal mi lek Pergabalina Liryca na zaburzenia i nerwice lekowa poniewaz na leki z grupy ssri zle dzialalam. Mam pytanie czy ktos przyjmowal ten lek? Czy on jest hezpieczny jak sie po nim czuliscie? Prosze o odpowiedz bo lista skutkow ubocznych jest duza a po tym ssri boje sie brac kolejnych lekow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze ten lek tak samo zadziala jak ssri

 

-absolutnie nie . Pregabalina to zupełnie inna bajka , wycelowana w lęki i strachy na lachy ;)

łykaj smiało i dziękuj Bogu ,że stworzyli taki lek. Moze nie jest on doskonały , ale mi pomógł na tak przyjebane lęki , że dzieki niemu wyjechałem do Francji na 3 tygodnie , a jeszcze paręnaście dni temu (przed Pregą- bez Pregi ) juz od samego ranka lęki na dzień dobry ,że sie odechciewało na sam start dosłownie wszystkiego z życiem na czele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to znaczy. Czlowiek przez te leki boi sie brac jakiekolwiek leki. Troche sie przestaszylam bo czytalam na forum ze na kogos tam ta pergslina zadzialala tak ze jeszcze gorsze mial leki i ataki paniki. Dlatego mam recepte a jeszcze jej nie wykupilam bo mialam watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagatelka,

Skutek uboczny trwały czy przemijający?

trudno powiedzieć czy te usterki pamięci po tym leku sa trwałe czy przemijające , nie brałem Pregi tylko 5 dni ( głowny powód to wzdęcia - żołądka rozdęcia i ,,, tak pamięć ). Było dobrze do wczoraj , kiedy znów z rana pojawiły się zwiastuny lękliwości . A o dziś znowu powrót do Pregi ,,,

Jednak zdecydowanie jestem za opcją ,że z tą pamięcią to lipa tylko wtedy jak sie bierze ten lek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×