Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie radzę sobie w pracy


norriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Mam duży problem. Mianowicie nie radzę sobie w żadnej pracy.

Z ostatniej mnie zwolnili, nie wiem w zasadzie dlaczego.

Jedyną pracą, w której się dłużej otrzymałem była praca ankietera telefonicznego. Z której mnie zwolnili przez mój nie wyparzony język. Od tamtej pory byłem w

dwóch pracach. Z obu mnie zwolnili po koło miesiącu. Zdecydowałem się napisać tu bo naprawdę nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Czy ktoś mi może doradzić jak rozwiązać ten ogromny problem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej mnie zwolnili, nie wiem w zasadzie dlaczego.

 

nie podali żadnego powodu ?

 

 

przez mój nie wyparzony język
a dokładnie ?
zawsze się w końcu trafia taką pracę gdzie ty będziesz zadowolony i pracodawca.

 

jak ja bym chciała w takie coś uwierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli masz problem z kontrolowaniem emocji to może potrzebujesz pomocy psychologa, albo spróbuj dojść do tego z pomocą osoby zaufanej która wskaże Ci gdzie leżą zasadnicze błędy w Twoim postępowaniu, zachowaniu, nie chce tutaj pisać że jesteś jakiś wybrakowany, nie zrozum mnie źle, ale napisałeś że jest to problem cięższej wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norriss, zazwyczaj decyzja zwolnienia pracownika z pracy jest motywowana w jakiś sposób przez pracodawcę. Jeśli pracodawca nie podaje powodu, warto o to dopytać. Co to znaczy, że nie radzisz sobie w pracy? Wolno się uczysz? Popełniasz błędy? Jesteś niewydajny? Efekty Twojej pracy znacznie odbiegają od efektów, jakie uzyskują inni pracownicy na takim samym/podobnym stanowisku? Masz problemy z koncentracją? Nie dogadujesz się z kolegami z pracy? Możesz sprecyzować, o co chodzi? Trudno cokolwiek doradzić, nie wiedząc dokładnie, na czym polega Twój problem i z czym sobie nie radzisz. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×