Skocz do zawartości
Nerwica.com

HOCD


rencho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was od miesiąca męczę się z choroba HOCD jest mi strasznie ciężko z tym,pierwsze 2 tyg wywołalo we mnie obsesje lękowe ,po pewnym czasie się uspokoiło mam 24 lata trafiło to na mnie jak z nieba mialem kobieta ktora kochalem ,ostatnio podczas calowania tez wystąpilo podniecenie ale nie moge zrozumieć czemu cały czas o tym mysle wiem ze to idiotyczne i sam sie czasem smieje z tego ale bywa ciezkie dni ze nie chce mi się żyć .Z dnia na dzien chyba nie jest mozliwa orientacja pomocy.Moze ktoś przechodzi to co ja ,nigdy nie przechodzila mi mysl ze jestem gejem,itp itd a teraz patrze jak glupi na kazdego faceta i mnie zastanawia czy mnie to kreci dziwne strasznie bywaja dni gdzie jest spokojnie ale przeszkadza.Pomozcie moze wy daliscie sobie z tym rade.Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz patrze jak glupi na kazdego faceta i mnie zastanawia czy mnie to kreci dziwne strasznie bywaja dni gdzie jest spokojnie ale przeszkadza.
Hejo, zwracasz uwagę na jakieś konkretne cechy u innych mężczyzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się nie jesteś homoseksualny, tez tak miałam i myślałam że jestem i ze mnie to kręci nawet jak widziałam jakaś dziewczynę to miałam wrażenie ze mnie podnieca aż czułam takie dziwne ciepło w brzuchu ale jakoś zdałam sobie sprawę ze nigdy nie kręciły mnie dziewczyny i ze to kolejny natret mojej choroby . Jak przestałam o tym myśleć to mi minęło całkowicie i juz się nie martwie, głowa do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×