Skocz do zawartości
Nerwica.com

Działanie tabletki wyklucza realną chorobę?


andainwr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wszystko zaczęło się ponad miesiąc temu. Napad duszności , lęku, szybkie bicie serca, miałem wrażenie ze się uduszę. Trafiłem na pogotowie. Wszystkie badania w normie. Potem jeszcze raz trafiłem na pogotowie i znowu ok. Bez zawału itp. Rajd po lekarzach - małe nadciśnienie, kardiolog echo serca, badania krwi , wszystko ok. Mam żylaki na nodze. Z tego wszystkiego zaczynam bać się ze mam jakieś zakrzepy.

 

Zasugerowano mi wizytę u psychiatry ten podejrzewa nerwice i w razie mocniejszych ataków przepisał mi Clonozepam. Rzeczywiście juz nie musze jeździć z każdym atakiem na pogotowie.

 

Moje główne pytanie to czy jeśli tabletka na uspokojenie usuwa dolegliwości to czy to oznacza że nic mi fizycznie nie jest? Bo chyba gdybym miał zakrzepice to coś takiego by nie pomogło.

 

Źle się czuje praktycznie dzień w dzień. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli tabletka na uspokojenie usuwa dolegliwości to czy to oznacza że nic mi fizycznie nie jest?

Leki niwelują przykre dolegliwości. Fizyczne jest Pan zdrowy, to psychika płata Panu figle i każe martwić się o swój stan zdrowia. Tak działa nerwica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli tabletka na uspokojenie usuwa dolegliwości to czy to oznacza że nic mi fizycznie nie jest?

Leki niwelują przykre dolegliwości. Fizyczne jest Pan zdrowy, to psychika płata Panu figle i każe martwić się o swój stan zdrowia. Tak działa nerwica...

 

 

skąd ja to znam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy oprócz clonazepamu doraźnie otrzymałeś coś jeszcze? Jakieś inne leki?

 

Tylko clonozepam plus ziołowe z labofarm do brania na stałe plus melisa.

Czyli generalnie mam rozumieć ze jak by to były jakies zakrzepy to po tym by mi nie przechodziło?

 

Clonozepam staram się brać tylko w sytuacjach naprawdę kryzysowych... ale mecze się strasznie. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×