Skocz do zawartości
Nerwica.com

Opisz swoje objawy nerwicy, potrzebne są do filmu


iris321

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kojarzycie youtuberke callmekat, która zrobiła świetny film o depresji. ma już prawie 3 miliony wyświetleń. Kasia robi teraz film o nerwicy lękowej. Jakbyście mieli ochoty podzielić się swoimi objawami, swoim samopoczuciem, jak się czujecie chorując na tę chorobę to proszę pisać na jej mejla. mentaldisorders.kat@gmail. com ja niestety nie potrafię ładnie opisać to co czuję chorując, ale wiele osób z Was potrafi. wiele osób nie rozumie naszej choroby i jak się czujemy, po filmie o depresji dużo osób zmieniło swoje podejście do osób chorujących, chciałabym, żeby o nas nerwicowcach też zmienili zdanie i pomagając Kasi, pomożemy i sobie, bo możemy podlinkować później film komuś z rodziny kto nas nie rozumie i ogólnie będzie większa świadomość ludzi. z tego co Kasia mówiła to najlepiej, żeby pisały osoby, które chorują na 'zwykłą' nerwicę, nie depresyjną. Kasia o tym mówiła już dawno temu i najlepiej jakbyście wysłali to do niej jak najszybciej, dzisiaj czy jutro, bo nie wiem kiedy dokładnie już się weźmie za nagrywanie i wtedy będzie za późno, więc proszę jak najszybciej.

dajcie tutaj znać czy zdecyduje się napisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fejm z nerwicy 8)

 

a będzie coś o tym jak to leczyć? czy tylko artystyczne smutne scenki z dziewczyną o urodzie modelki na tle ponurej muzyki? Ja mam taką wizję: siedzę na kiblu, obok walają się rolki zużytego papieru toaletowego, płaczę z powodu hemoroidów od przewlekłej biegunki z lęku. Do tego odgłosy parcia i pluskania. Pokażcie całą nagą prawdę. Jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×