Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kandydatura Donald'a Trump'a w wyborach prezydenckich USA


Gość Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy Trump niż islamolubna aferzystka i lewaczka Clinton. Trump też nie do końca mi się podoba bo papla co mu na język ślina przyniesie i nie wygląda na zbyt odpowiedzialnego polityka. Przez to raczej przegra wybory i wygra ta beznadziejna Clinton która może być jeszcze gorsze niż Obama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie graniczące z pewnością, że Donald Trump okaże się mistrzem suspensu. Ręce mi się trzęsą, kiedy czytam jego wypowiedzi na twitterze. Czekam na listopad bardziej niż na gwiazdkę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie graniczące z pewnością, że Donald Trump okaże się mistrzem suspensu.
Znaczy największą niespodzianką będzie brak niespodzianki? Jeśli ktoś to ogarnia, uświadomcie mnie, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy Trump niż islamolubna aferzystka i lewaczka Clinton. Trump też nie do końca mi się podoba bo papla co mu na język ślina przyniesie i nie wygląda na zbyt odpowiedzialnego polityka. Przez to raczej przegra wybory i wygra ta beznadziejna Clinton która może być jeszcze gorsze niż Obama.

ja jestem za Clinton. Trump swoimi wypowiedziami przeraza mnie swoja niefrasobliwoscia m.in popiera Putina a sojusznikom m.in Polsce stawia warunki. Nie łudzmy sie ze w razie konfliktu Pl-Rosja nam pomoga, ale dzieki takim wypowiedziom Trump podgrzewa chore ambicje Putina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łudzmy sie ze w razie konfliktu Pl-Rosja nam pomoga, ale dzieki takim wypowiedziom Trump podgrzewa chore ambicje Putina.
Myślę, że Władimir Putin loffcia Polskę i jeśli czyta Twój komentarz, jest mu smutno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łudzmy sie ze w razie konfliktu Pl-Rosja nam pomoga, ale dzieki takim wypowiedziom Trump podgrzewa chore ambicje Putina.
Myślę, że Władimir Putin loffcia Polskę i jeśli czyta Twój komentarz, jest mu smutno.
Putin dazy do dawnego ZSSR jak mu sie uda, Pl będzie nastepna...A Trump trzesie portkami, wiec uprawia lizusostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Trump trzesie portkami, wiec uprawia lizusostwo.
Mnie to bardziej na trolling niż lizusostwo wyglądało, ale też mam wrażenie, że zaczęło się od strachu przed Putinem...

a zakończy na oficjalnym z nim bruderszafcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V,

De facto Ty jesteś największym islamolubem jakiego kojarzę. Robisz dokładnie to, czego kozojebcy z ISIS chcą.

 

 

kolejny przykład, szeroko rozpowszechnionego w lewicowych kręgach przeinaczania islamu.

 

człowieku isis chce tego co setki milionów muzułmanów na świecie - prawa szariatu ponad prawem świeckim i panowania islamu na całym świecie, bo islam to system religijno-polityczny, którego jednym z głównych postulatów jest to aby islam, prawo szariatu obowiazywało na całym świecie.

tu nie ma miejsca na żadne pokrętne tłumaczenia i interpretacje.

 

a może zaraz wyskoczysz jak niektórzy błyskotliwi lewicowi znawcy islamu, że isis nie jest islamskie, albo nawet jak ostatnio niektórzy już twierdzą, że burki nie są islamskie?

 

na serio nie myślisz, że pora skończyć te komedie?

czasem odnoszę wrażenie, że tak bardzo chcesz być w opozycji do tego prawicowe, że nawet jak prawicowy portal napisze 2+2=4 będzie twierdził, że nieprawda.

 

a jeśli faktycznie łykasz tą lewicową retorykę to obejrzyj ten krótki filmik i się zastanów trochę :roll:

 

 

[videoyoutube=ed0ElNA9E8M][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×