Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pociąłem się


Grzegorz1991

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej wygląda tak, jakby chciał się po prostu pochwalić, jak on strasznie cierpi, a my mu tak strasznie współczujemy, uuuuuuuhh...

 

Szczególnie, że te cięcia wyglądają na naprawdę słabe :) Przypomniało mi się, jak na moich oczach dziewczyna pocięła się tak, że prawie wykrwawiła się na śmierć, już odchodziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję: "Dzisiaj kupiłem kolejną paczkę żyletek. Najgorsze jest to, że co chwilę ostatnio kupuję żyletki. Nie tnę się ani nic, ale kupuję.

Mówię sobie, że to na czarną chwilę."

Pociąć się można wszystkim, nie tylko żyletkami :) Szkłem, nożem, nożyczkami... Chociaż tym ostatnim to nie bardzo w sumie.

 

Nie bierz Grzesiek tego wszystkiego do siebie, bardzo Ci współczujemy, że głosy Ci przeszkadzają, ale to, że się pociąłeś, to nie jest jakis koniec świata, oznaka że 'jestes na skraju siebie' czy coś takiego :) Jeśli to Ci pomogło, to super, jeśli nie, to szkoda, możliwe blizny po nic. Ale my nic do tego nie mamy, ogłaszając tylko, że się pociąłeś, nie jesteśmy w żaden sposób Ci pomóc, oprócz pytań otuchy, które tak czy siak możesz dostać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szczególnie, że te cięcia wyglądają na naprawdę słabe :) Przypomniało mi się, jak na moich oczach dziewczyna pocięła się tak, że prawie wykrwawiła się na śmierć, już odchodziła...

 

mógłby ktorys zmoderatorów zareagować i wyrzucic tego debilnego posta? bo niedługo pomyleni zrobią tu ranking cięc i beda rywalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szczególnie, że te cięcia wyglądają na naprawdę słabe :) Przypomniało mi się, jak na moich oczach dziewczyna pocięła się tak, że prawie wykrwawiła się na śmierć, już odchodziła...

 

mógłby ktorys zmoderatorów zareagować i wyrzucic tego debilnego posta? bo niedługo pomyleni zrobią tu ranking cięc i beda rywalizować.

 

Przepraszam, faktycznie nie pomyślałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×