Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przemoc i agresja w Internecie.


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tzw. cyberprzemocy? To jest dzisiaj poważne zjawisko na świecie?

W Internecie można poczytać wiele artykułów na temat przemocy internetowej i dlaczego ona się objawia.

Jak się najlepiej zachować jeżeli spotyka nas taka przemoc, agresja, wyzwiska i groźby karalne w Internecie, na forach dyskusyjnych?

Myślę, że to właśnie różnego rodzaju fora dyskusyjne i jakieś komentarze pod tematami służą najczęściej do stosowania takiej przemocy.

Moje zdanie jest takie, żeby starać się nie zwracać uwagi na osoby, stosujące agresję i negatywne zachowania na forach dyskusyjnych, czy na różnych portalach społecznościowych.

Lepiej unikać wdawania się w niepotrzebne kłótnie, bo to prowadzi do jeszcze większej agresji, którą ktoś stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przemoc w necie mierzi. Pełno negatywnej energii, kłótnie na komentarze. Brak odpowiedzialności za to co się pisze.

 

No i jest trochę utartych schematów.

Zasada: nie podoba ci się? To po co oglądasz? :D

Z głupimi się nie dyskutuje.

Nie wiesz, sprawdź w Google. Ewentualnie kup sobie słownik.

 

Tylko najgorsze, że człowiek jakoś potrzebuje tej negatywnej energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tych trochę racji. Oglądałem dzisiaj vloga, w którym autor wypowiadał się na tematy kontrowersyjnych youtuberów. Duża doza tolerancji, dystans, szukanie pozytywów. Z początku taka postawa mi zaimponowała, ale więcej filmików już nie włączyłem. Jak to mówi użytkownik wieslawpas, potrzebna jest dramaturgia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=mgD81Kez_Cg][/videoyoutube]

 

Ja chyba dołączę do społeczności yt, zostanę jutuberem, albo chociaż subskrybentem, czy jak tam się to nazywa.

Z tego co widzę, potężna ilość gówna się stamtąd wylewa. Komuś czegoś ubyło, innemu przybyło, ktoś na kogoś coś powiedział i jest afera. Społeczność YT = siedlisko raka :D

 

masz klawiaturę, masz myszkę, zrób porządek w internecie, werbalnie, nie musisz od razu się lać

:lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×