Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam jestem nowa i mam powazny problem...


avona_

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu napada mnie ogromne poczucie scisku w brzuchi i uczucie trzesienia w zoladku,Czuje sie okropnie spieta i zestresowana przy czym zaniepokojona bez powodu,Moje zycie jest spokojne mam dziecko i meza niczego nam nie brakuje, dobrze zarabiamy i wiedziemy spokojne zycie.Jednak uczucie towarzyszace mi praktycznie non stop jest tak potezne ze przec caly czas o tym mysle,czesto placze ,czuje bole w brzuchu,klucie ,sciskanie ,okropny niepokój.Mialam robiona gastroskopie bo byly podejrzenia wrzodow ,jednak okazalo sie ze wszystko jest w porzadku!Nie wiem co mam zrobic nie potrafie sie z tym uporac,najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi i wprowadzic w ogromny niepokoj!czuje ze to mnie przerasta,boje sie tego uczucia gotowania w brzuchu !Pije melise ale nie pomaga mi sie nawet na chwile odprezyc.Relacje z moim mezem sie stanowczo pogorszyly,czesto sie klócimy,sex mnie przestal interysowac,nie mowiac juz ze stalam sie nie tykalna,czuje ze jestem coraz chudsza i brzydsza!pomocy nie wiem co mam zrobic ,czesto wybucham krzycze na dziecko,czasem bez powodow!Jest mi na prawde zle ze soba.Nie radze sobie z wlasnymi myslami ,czuje jagbym stracila nad soba kontrole ,kontakt z wlasnymi myslami, nie potrafie sie skoncentrowac.Blagam o jakas pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć avona_. Witam na forum. Nie wygląda to ciekawie, może powinnaś się skonsultować z psychologiem. Może jest jakiś ukryty powód niepokoju z, którego nie zdajesz sobie sprawy. Powinnaś szukać jakiejś pomocy póki wcześnie jeszcze :) Pozdrawiam i trzymaj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej avona! też jestem nowa na forum ale nerwica męczy nie juz długo. Wiem co masz na myśli pisząc, że tracisz kontrolę nad sobą i że niepokój nie pozwala ci się skoncentrowac. Mam takie same objawy i pewnie mnóstwo osób tutaj. Pamiętaj nie jesteś sama, zgłoś się o pomoc do lekarza, samej będzie ci ciężko, mozesz wprowadzic sie w jeszcze gorszy stan,trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć avona.

Jeżeli teraz się nie poddasz, póki jesteś na początku tej męczarni, to łatwiej i szybciej przezwyciężysz swoje nerwy i lęki. Idż po pomoc bo ziółka niekoniecznie mogą tu pomóc. Są złe dni, ale bywają i lepsze, których Ci życzę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj.

Wyglada to na nerwice - też to kiedys przezywałam,poźniej bylo gorzej,doszly lęki i panika. Proponuje wizytę u dobrego psychologa - psychoterapia nawet wskazana.

Dzis widzisz wszystko w czarnych barwach - sa ludzie, ktorzy pomogą Ci - mam taka nadzieje. jednak sama musisz tego chcieć - chcieć znow cieszyć się życiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×