Skocz do zawartości
Nerwica.com

proszę o wyrozumiałość. dziękuję. może żałować ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić. No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi. Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ? 2 tygodnie temu znów ja widziałem. Wychodzilem z klatki z ojcem. Patrzę stoi klatkę obok z sąsiadka zadowolona od ucha do ucha. Odwrocielm wzrok. Wiem ze mnie zauważyła. Lekko patrzę na nią. Przyjęła defensywna postawe. I głowa w telefon. Ja oczywiwcie pierwszy popatrzylem w telefon nim mnie zobaczyal Trochę tak jak by się odwróciła plecami.

Ja oczywiście z ojcem stoję ustawiam mu endomonfo. A ona odwraca się i patrzy . Niby dyskretnie Ale odwróciła się i patrzyła. Widać ze się zmieszała. Byliśmy na randce rok temu. Sytauacja miała miejsce dwa tygodnie temu. Jak się mijamy na ulicy to mówię jej część zawsze odpowiada i się uśmiecha. Próbowałem też z inną dziewczyna Ale tylko jej chce. Nie mogę zapomnieć.

gdy ja widzę to pesze. Tracę pewność siebie i nie potrafi wydusic z siebie zdania .

Wczoraj idąc na silownie ponownie ją widziałem. Szła z ciotka z zakupami. Poszliśmy na zderzenie czołowe. Myślę powiem część nie będę chamem. Na to ona " heejjjj" taki uśmiech od ucha do ucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia nr 1. jak długo trwało to pisanie przed randką?

 

kwestia nr 2. To był rok przerwy. Przez rok to hohohohoohohoh....tyle się mogło zdarzyć, że głowa mała. Jeśli to ona zaczęła pisanie, to może się spodobałeś jej, no ale po roku to "spodobanie się" , zauroczenie jak najbardziej mogło już minąć.

 

kwestia nr 3. Masz informatorów wiarygodnych, jakieś info potwierdzające to, że dziewczyna jest nadal sama? Masz ją w znajomych na fejsie pewnie ------ to widzisz po zdjęciach, po komentarzach, po polubieniach facetów na jej profilu - jest tam jakiś widoczny adorator? Nawet jak go nie ma, to musisz się z tym liczyć, że pewnie jest. I to jest podstawa, Czy ona jest wolna.

 

kwestia nr 4. No i czy laska Tobie coś komentowała, polubiała, czy Ty jej coś lubiłeś, odzywałeś się przy okazji urodzin etc.

 

kwestia nr 5. doczytałam. Coś na tej randce jednak nie spodobało jej się, skoro zaczęła coś w telefonie robić i zaraz był ten telefon od przyjaciółki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki.

Taki bezpiecznik na nudziarzy.

 

... Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić.

Powinna raczej powiedzieć, że musi iść na autobus/pociąg/napompować rower - bo koleżanka daleko mieszka.

 

... No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi.

Nadzieję na co? Bo mam przekonanie graniczące z pewnością, że nadzieja zrodziła bez jej udziału.

 

... Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ?

Z jakiego konkretnie "powodu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos22 trochę ta opowieść o tej znajomości, którą przedstawiłeś w tym temacie jest niepełna. Ja wiem, wkręciłeś się, ona "tak ładnie się uśmiecha przy tym "no heeeej", chciałbyś usłyszeć od nas coś pokrzepiającego------ale po przeczytaniu tego tutaj, coto się podziało

post2224706.html#p2224706 ---- naprawdę, z tej mąki chleba by nie było i nie będzie. przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×