Skocz do zawartości
Nerwica.com

dobry psycholog z Trójmiasta


Vicki512

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Od wielu lat cierpię na nerwicę lękową, a teraz myślę że i stany depresyjne mnie dopadają :(:(

Do tej pory leczyłam się lekami u psychiatry, ale po odstawieniu łapałam większego doła. Chcę spróbować psychoterapii żeby raz na zawsze uporać się z tym.

Czy jest ktoś z Trójmiasta kto mógłby mi polecić dobrego psychologa na NFZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NFZ niestety nie, natomiast prywatnie znam dwie świetne panie, które mnie prowadziły. Psychiatra doktor Trzebiatowska i psycholog Joanna Walczak. Dzięki nim teraz potrafię zupełnie normalnie funkcjonować, nawet kiedy dopadają mnie lekkie obawy o stan zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycholog Joanna Walczak

 

Ha ha, chodziłam do niej. Stwierdza borderline spojrzeniem w oczy już na pierwszej wizycie i później się tego sztywno i uparcie trzyma, by zapewnić sobie klienta, od razu zapowiada że terapia u niej to minimum 2 lata (a to niby nurt poznawczo-behawioralny :))))) Jak poszperacie w moich starych postach to się na pewno znajdzie się wiele o niej. Nadal bierze 120 zł za 5 minut kawkowania (a zarazem leczenia kaca)? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem do Joanny Walczak i złego słowa nie powiem. Brała 100 złotych za wizytę, siedziałem z nią godzinę za każdym razem. Nie zdiagnozowała mnie po 1 wizycie, wszystko trwało jakieś 3 miesiące, które przyniosły dużą ulgę. Dała mi wiele rad, robiliśmy ciekawe ćwiczenia, które powodowały, że potrafiłem się uspokoić. Moim zdaniem jest świetnym psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzebiatowska ma dobre opinie wśród osób, które leczyły się u niej prywatnie ( w tym ja :P), natomiast widziałem w Internecie, że ludzie, którzy przychodzili do niej do ZUSu (bo pracuje też w ZUSie jako psychiatra, która stwierdza czy dana osoba nadaje się np. na dalsze zwolenieni lekarskie czy może pracować) nie byli zadowoleni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem do Joanny Walczak i złego słowa nie powiem. Brała 100 złotych za wizytę, siedziałem z nią godzinę za każdym razem. Nie zdiagnozowała mnie po 1 wizycie, wszystko trwało jakieś 3 miesiące, które przyniosły dużą ulgę. Dała mi wiele rad, robiliśmy ciekawe ćwiczenia, które powodowały, że potrafiłem się uspokoić. Moim zdaniem jest świetnym psychologiem.

 

ja chodziłam dwa lata temu i brała 120 zł, widocznie doszła do słusznego wniosku że nie jest tyle warta :P A czemu po 3 miesiącach zrezygnowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie to mam bardzo dobrą panią psychiatrę, psychoterapeutę ale niestety na psychoterapię prywatnie mnie nie stac.

A ktoś słyszał coś o psychiatrze Piotrze Stefanowiczu? Zapisałam się do niego na NFZ w Sopocie bo chcę uzyskac skierowanie do psychologa, takie są u nich procedury :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×